Sākums arhivs Tele2 klientiem Positivus biļetes lētākas

Tele2 klientiem Positivus biļetes lētākas

1 minūtes lasīšanai
781

Ja esi vai ZZ lietotājs, tu vari saņemt īpašu atlaides kodu un iegādāties biļetes uz Positivus festivā ar ievērojamu atlaidi. Ar īpašo atlaides kodu biļete maksās tikai Ls 26, pilnās cenas (Ls 33) vietā.

No viena numuru var pasūtīt ne vairāk kā divus kodus. Ar vienu kodu var iegādāties ne vairāk kā vienu divu dienu biļeti. Lai saņemtu atlaidi, uzrādi saņemto kodu Biļešu Servisa kasēs vai ievadi kodu tam paredzētajā vietā

Lai saņemtu atlaidi Positivus festivāla biļetēm, piesakies īpašajam atlaides kodam, nosūtot vārdu “positivus” uz numuru 1626. Atlaides kodu saņemsi savā telefonā kā SMS.

Lai izvairītos no situācijas, kad atlaide biļetei ir rezervēta, bet tā netiek izmantota, kodu ir vairāk nekā akcijā pieejamo biļešu. Tas nozīmē, ka kods vēl negarantē biļetes ieguvi. Saņemot kodu, pēc iespējas atrāk jāveic biļetes apmaksa Biļešu servisa kasēs vai internetā.

Altaižu kodi Positivus biļetēm pieejami līdz 12. jūnijam. Ievēro — akcijā pieejamo biļešu skaits ir ierobežots! Biļetes cenā nav iekļauta maksa par vietu telšu pilsētiņā.

*Biļetes var iegādāties tie ZZ , kuru ZZ numurs ir aktīvs vismaz 6 mēnešus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…