11. augusts, 2011

Tele2 reklāmas triks – Noķer pēdējo meteorītu

tele2 Medium

Šķiet tās bija aprīļa beigas vai pats maija sākums, kad Bite tirgoja savus pēdējos bifri komplektus ar bezmaksas zvaniem bites tīklā ar tekstu, ka šāda piedāvājuma vairs nekad nebūs. Un tā izrādījās taisnība. BiFri kā tāds ir likvidēts. Tā vietā ir ieviests priekšapmaksas komplekts. Tagad pamanīju, ka lieto šos pašus vārdus saistībā ar meteorītu. Slinkajiem piedāvāju piedāvājuma izvilkumu.

Noķer pēdējo meteorītu!

Tikai no 12. līdz 15. augustam nāc ar savu numuru no cita operatora pie un pieslēdz tarifu plānu Meteorīts – zvani brīvi uz visiem tīkliem Latvijā tikai par Ls 4 mēnesī! Šādas iespējas vairs nebūs!

Meteorīts 4 piedāvājumā ietilpst:

samazināta abonēšanas maksa – Ls 4 mēnesī veselu gadu;
1500 bezmaksas minūtes tīklā;
500 bezmaksas minūtes uz citiem tīkliem Latvijā;
bezmaksas 10 MB datu pārraides;
bezmaksas numura noteicējs;
beztermiņa līgums

Biznesa klientiem piedāvājums spēkā līdz 16. augustam.

Izmantojot īpašo Meteorīts 4 piedāvājumu, plašā klāstā pieejami nomaksas telefoni. Sīkāka par pieejamajiem telefonu modeļiem atrodama .lv Telefonu sadaļā vai visos klientu apkalpošanas centros.

Ko mēs no tā varam secināt? Vai nu vairs nekad nedos tik izdevīgu piedāvājumu, vai arī jaunais piedāvājums būs daudz izdevīgāks. Kā parasti atliek tikai nogaidīt

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda