9. decembris, 2009

Tramvaja līniju Juglā plāno pagarināt līdz Berģiem

tramvaj

Lai veicinātu sabiedriskā un privātā autotransporta efektivitāti un atbrīvotu centru no transportlīdzekļiem, pašvaldības SIA "Rīgas " plāno pagarināt 6.tramvaja līniju līdz Berģiem un tās tuvumā ierīkot stāvparku.Lai izveidotu stāvparku pie iecerētās tramvaja līnijas, nepieciešams izstrādāt detālplānojumu 11 hektārus plašai teritorijai no Jaunciema gatves un Brīvības gatves krustojuma līdz Juglas kanālam

Patiesībā nekā jautra tur nav. Tiko pabeidza taisīt izbraukšanu no Juglas tagad atkal visu uzraks un atkal būs sastrēgumi. Gluži kā tajā ticējumā: ja šodien šeit uzlej jaunu asfaltu tad drīz būs klāt racēji un lauzīs aukšā to visu, lai ieliktu jaunas trubas. Ideja nav slikta mazināt sastrēgumus, bet vai tas ir krīzes laika lēmums? Ir taču pasludināta taupība lielā. saprotu, ka nevar pamest novārtā Dienvidu tiltu, jo tur tagad ir bardaks briesmīgs un slavējama ilguma sastrēgumi, bet kapēc uzsākt jaunu rakņāšanos ja valstij jau tā nav naudas un jāpalielina nodokļi tās iedzīvotājiem ?

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.