2. novembris, 2017

USB-C tehnoloģijas sniegto priekšrocību izmantošana savā labā

Ietaupiet laiku, uzlabojiet produktivitāti un iegūstiet maksimālu mobilitāti
 
Amsterdama, 2017. gada 2. novembris – Mūsdienu steidzīgajā un pastāvīgi mainīgajā pasaulē mobilitātes jēdziens ir kļuvis ļoti aktuāls. Vai tas būtu mājās, darbā vai jebkur citur mūsdienu mobilajam dzīvesveidam nepieciešama tehnoloģija, kas spēj turēt līdzi saviem lietotājiem. Portatīvums, savienojamība un elastība vairs nav opcija, bet gan nepieciešamība. USB-C ir jaunākais datu pārsūtīšanas tehnoloģijas sasniegums, kas ievērojami atvieglo mobilo dzīvi. MMD, vadošs tehnoloģiskais un Philips monitoru zīmola licences partneris, piedāvā USB dokošanās monitorus, kas sniedz visu šīs jaunākās USB tehnoloģijas jaudu un potenciālu — lai jūs varētu izbaudīt papildu ērtības un ražību jebkurā brīdī.
 
Jauns standarts
Jaunākās paaudzes USB-C ļauj lietotājiem uzlādēt ierīces, pārsūtīt audio un video signālus, kā arī pieslēgties internetam, un tas viss ar vienu kabeli; paredzams, ka tas kļūs par tehnoloģiju nozares visplašāk izmantoto savienotāju. Ar savu plāno 2,4 mm formātu šis savienotājs ir piemērots gan portatīvām ierīcēm, gan parastajiem klēpjdatoriem. Turklāt tas ir simetrisks, tādēļ to var ievietot ar jebkuru pusi uz augšu — tā ir vienkārša lieta, bet jebkurš, kurš ir nopūlējies ar klasiskā USB savienotāja pieslēgšanu, to noteikti novērtēs. Tā kā USB-C forma ir standartizēta, ražotāju specifiskas dokstacijas kļūs par pagātnes parādību, jo šis kļūs par nozares standartu, ļaujot lietotājiem dokoties, pieslēgt un uzlādēt savus klēpjdatorus, izvairoties no vairāku USB kabeļu un savienotāju mudžekļa. Bet tas nav viss — USB tipa C porti var atbalstīt arī daudzus dažādus protokolus, izmantojot “alternatīvus režīmus”, tas ir, lietotāji var izvadīt signālu uz HDMI, VGA, DisplayPort un citiem portiem.
 
Radīts mobilitātei
Philips USB dokošanās ir izstrādāti mūsdienīgām un daudzfunkcionālām darbstacijām ar visu USB-C ātrumu un daudzpusību elegantā un intuitīvā formātā. Pateicoties vienkāršai dokošanai ar vienu kabeli, kļūst par centrmezglu, kas ļauj lietotājiem momentāni pārsūtīt datus ļoti lielā ātrumā, uzlādēt savus klēpjdatorus, kā arī kalpo par parastu dokstaciju, vienīgi neaizņem papildu vietu uz galda. Monitors pieslēdz klēpjdatoru pie perifērām ierīcēm, piemēram, tastatūrai, pelei, ārējam cietajam diskam, kamerai vai pat austiņām. Ja nepieciešams izmantot vadu interneta savienojumu, arī šo kabeli var pieslēgt dokošanās monitoram ar RJ45 standarta portu. Vai jūs esat grafikas dizaineris, kas vēlas savienot vairākus monitorus, klēpjdatora lietotājs, kas vēlas paplašināt savas ierīces ierobežoto savienojamību, vai dinamisks biznesa lietotājs, kas meklē maksimālās iespējas elastīgā darbavietā, — šie monitori sniegs to, ko meklējat. Trīs Philips USB-C dokošanas monitori ir izstrādāti, lai atbilstu mūsdienu savienotā dzīvesstila prasībām.

 • Philips 241B7QUPBEB B-line USB-C dokošanās displejs

Šis nodrošina ne tikai dokošanās funkciju, bet arī saslēgt ķēdē (daisy-chaining) līdz 4 monitoriem, kas savienoti ar klēpjdatoru, izmantojot tikai vienu USB-C kabeli. Papildus paplašinātajām darbavietas un savienojamības iespējām 24 collu Full HD monitors neaizmirst ergonomikas un vieglas regulējamības nozīmi. Tādas funkcijas kā LowBlue režīms un Flicker-free nodrošina ilgtermiņa labjutības priekšrocības: LowBlue samazina īsviļņu zilo gaismu, kas var kaitēt redzei, savukārt Flicker-free tehnoloģija regulē spilgtumu un un padara skatīšanos vēl komfortablāku.

 • Philips 258B6QUEB B-line USB-C dokošanās displejs

Philips 258B6QUEB ir lielisks, universāls 25 collu ar USB-C dokošanās funkciju, kas atbilst biznesa lietotāju vajadzībām. Quad HD izšķirtspēja nodrošina asu, žilbinošu attēlu. Papildus tā SmartErgoBase statīvs ļauj lietotājam sagāzt, grozīt un pacelt displeju optimālā pozīcijā. Īpaši plānās malas rada netraucētu iespaidu, maksimāli palielina skata laukumu un nenovērš lietotāja uzmanību.

 • Gaidāms 2017. gada novembrī: Philips 328P6AUBREB P-line USB-C dokošanās displejs

Šis 32 collu modelis, kurš drīz parādīsies tirgū, ir ideāli piemērots profesionālam darbam ar grafikas lietotnēm, piemēram, CAD, 3D grafiku, Creative un fotogrāfijām. Tas nodrošina augstas kvalitātes attēlu QHD izšķirtspējā, HDR, un 99% Adobe RGB krāsu apgabalā. Plašāka informācija par šo displeju būs pieejama 2017. gada novembrī.
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda