17. augusts, 2009

Zelta Zivtiņas mobīlais internets

zelta zivtinas logo


Tu vari lietot internetu, kur vien vēlies, jo tagad tavā rīcībā ir lieliskais un uzlabotais ! Novērtē arī turbo ātrumu visur, kur vien ir 3G pārklājums! Lietojot Zelta Zivtiņas mobilo internetu, tu maksā tikai 3 santīmus par MB. Ja ņem vērā ZZ papildināšanas bonusus, tad patiesās izmaksas būs vēl mazākas (1 – 2 santīmi par MB)!
Tā vēsta reklāma. Bet kā tad ir reālajā dzīvē? Daudzi mani biedēja, ka būšot briesmīgi. Manā, tā saucamajā vasarnīcā Valmieras centrā, darbojas ļoti labi. Tas ir ātrs un stabils. Kā nekā 3G turbo. Taču ārpus tas skats ir nedaudz bēdīgāks. Piedaloties orientēšanās sacensībās ar automobiļiem pa vidzemi radās iespēja un vēlme pamēģināt meklēt internetā materiālus, kas bija atļauts pēc sacensību noteikumiem. Dažās vietās internets darbojās nenormāli lēni, citās nedarbojās vispār. Mans sapnis par sēdēšanu interneta automašīnā nedaudz saļodzījās. Pat tagad atgriežoties metropolē uz ceļa Rīga Valmiera internets nedaudz raustās. Mežos negrib darboties. Tomēr pakarot USB modēmu pie spoguļa situācija manāmi uzlabojās. Principā ar pirkumu esmu salīdzinoši apmierināts. Tagad varēšu arī tajās brīvdienās, kad došos prom no Rīgas gaismas debesīs skaidrās pavērot zvaigznes pievienot kādu interesantu fotogrāfiju vai ierakstu. Īsi sakot, tiem, ksa domā ka internets tagad ir vienmēr un visur kā to biju sasapņojies … Tā nav! Tomēr tas ir pietiekami daudzkur. Tikai jānopērk USB vada pagarinātājs, lai modēmu var pakārt kādā augstākā vietā. Jāatceras, ka USB vads nevar būt bezgalīgi garš. Principā bez starpniekiem as var būt tikai 3 metrus garš. Pie garākiem savienojumiem var gadīties sakaru traucējumi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.