20. marts, 2017

''ZOTAC'' atklāj virkni inovāciju ''CeBIT 2017'' pasākumā Hannoverē

Pasaules mēroga inovāciju ražotājs ZOTAC International gatavojas prezentēt vairākas jaunas inovācijas CeBIT pasākumā, kas no 20. līdz 24. martam norisināsies Hannoverē, iekļaujot aizraujošas tehnoloģijas, kas veiks apvērsumu gan mājām, gan uzņēmumiem.

Jaunais ZBOX satur nākamās paaudzes procesorus un funkcijas, tostarp Thunderbolt 3 un jaunās ZOTAC flagmaņu grafikas.

Jaunās paaudzes un izklaide ar ZBOX Mini PC

ZOTAC jaunās paaudzes ZBOX Mini PC gan spēlēm, gan biznesam. Katra Mini PC sastāv no Kaby Lake procesora un nodrošina ar DDR4 atmiņas atbalstu.

Jaunais Mini PC aizstāj tradicionālo darbagaldu ar savām identiskajām spējām un vietas glabāšanas iespējām, un mēs vēlamies ieviest vēl vairāk iespējas, lai tas būtu vairāk pieejams lietotājiem,” sacīja ZOTAC International direktors Džekijs Huangs (Jacky Huang).

MI549 nano un CI549 nano izpildīs arvien mainīgās uzņēmumu prasības. Abi no tiem ir miniatūrā izmērā, kas der pat šaurās telpās. CI549 nano iezīmes ir risinājums tiem, kuri vēlās izcilas funkcijas apvienojumā ar klusumu. Abi Mini PC atbalsta Thunderbold 3, AMT un UNITE.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda