20. marts, 2017

''ZOTAC'' atklāj virkni inovāciju ''CeBIT 2017'' pasākumā Hannoverē

Pasaules mēroga inovāciju ražotājs ZOTAC International gatavojas prezentēt vairākas jaunas inovācijas CeBIT pasākumā, kas no 20. līdz 24. martam norisināsies Hannoverē, iekļaujot aizraujošas tehnoloģijas, kas veiks apvērsumu gan mājām, gan uzņēmumiem.

Jaunais ZBOX satur nākamās paaudzes procesorus un funkcijas, tostarp Thunderbolt 3 un jaunās ZOTAC flagmaņu grafikas.

Jaunās paaudzes un izklaide ar ZBOX PC

ZOTAC jaunās paaudzes ZBOX PC gan spēlēm, gan biznesam. Katra PC sastāv no Kaby Lake procesora un nodrošina ar DDR4 atbalstu.

Jaunais PC aizstāj tradicionālo darbagaldu ar savām identiskajām spējām un vietas glabāšanas iespējām, un mēs vēlamies ieviest vēl vairāk iespējas, lai tas būtu vairāk pieejams lietotājiem,” sacīja ZOTAC International direktors Džekijs Huangs (Jacky Huang).

MI549 nano un CI549 nano izpildīs arvien mainīgās uzņēmumu prasības. Abi no tiem ir miniatūrā izmērā, kas der pat šaurās telpās. CI549 nano iezīmes ir risinājums tiem, kuri vēlās izcilas funkcijas apvienojumā ar klusumu. Abi PC atbalsta Thunderbold 3, AMT un UNITE.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda