Sākums Foto, Audio, Video ''Sportakameras.lv'' aicina iepazīt jaunāko sporta foto un video tehniku izstādē “Atpūta un sports 2017”

''Sportakameras.lv'' aicina iepazīt jaunāko sporta foto un video tehniku izstādē “Atpūta un sports 2017”

1 minūtes lasīšanai

No 2017. gada 24. līdz 26. martam foto tehnikas un aksesuāru izplatītājs Sportakameras.lv piedalīsies aktīvās atpūtas un sporta izstādē “Atpūta un sports 2017”, lai iepazīstinātu interesentus ar jaunāko sporta foto un video tehniku. Sportakameras.lv stendā izstādes apmeklētāji aicināti apskatīt un izmēģināt, kā arī saņemt profesionāļu konsultācijas par GoPro, DJI un citu populārāko sporta foto un video tehnikas ražotāju produktiem.
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Sportakameras.lv stendā būs apskatāmas jaunākās, jaudīgākās un modernākās sporta kameras – GoPro Hero 5 Black un Hero 5 Session, kas tirgū parādījušās tikai 2016. gada beigās. Ar skārienjutīgo ekrānu aprīkotā Hero 5 Black sporta kamera ir ūdensdroša, uzņem līdz 4K video, augstas kvalitātes foto attēlus un dzidru audio. Kamerai ir iebūvēta attēla stabilizācija, lai ikviena nianse tiktu iemūžināta vislabākajā kvalitātē. Savukārt ar balsi vadāmā Hero 5 Session kamera ļaus visu iemūžināt vēl vienkāršāk. Būs apskatāms arī jaunais GoPro Karma stabilizators, kā arī citi aksesuāri – stiprinājumi, baterijas, apgaismojums.
Sportakameras.lv piedāvā populārākos attālināti vadāmos dronus ar kameru, kas ļauj iemūžināt dabu, apkārtni, notikumu kopskatus un neparastus rakursus tieši no notikuma vietas. Izstādē “Atpūta un sports 2017” demonstrēsim gan populāro DJI Phantom 4 dronu, gan jauno DJI Mavic, kas apvieno izcilas kvalitātes kameru, stabilizāciju, vienkāršu vadāmību un mazu izmēru.
Sportakameras.lv piedāvā sportistiem, līdzjutējiem, ceļotājiem, fotogrāfiem, filmētājiem un ikvienam aktīvam cilvēkam nepieciešamo aprīkojumu, lai foto un video iemūžinātu visdažādākās aktivitātes – sportu, ceļojumus, piedzīvojumus, atpūtu. Interneta veikals Sportakameras.lv ir daļa no profesionālās fototehnikas tirgotāja Master Foto, kas specializējas GoPro, GoPro aksesuāru un citu Action kameru tirdzniecībā.


Resursi: Publikum.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Foto, Audio, Video
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…