Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā divus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Arhīva saturs netiek atjaunots, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus informācijas avotus par šo tēmu.

Ir iestājusies ziema. Daudzi to noteikti ir pamanījuši. Kapēc es par to rakstu? Tapēc, ka esmu izbaudījies ziemas priekus uz kopējās satiksmes autoceļiem. Šo pāris nedēļu laikā, esmu paspējis gan kārtīgi izslidināties. Esmu paspējis gandrīz būt grāvī. Labi, ka gandrīz. Es saprotu, ka valstī ir krīze. Es saprotu, ka nav viegli mūsu valdībai, bet pietiek čakarēt tos, kas maksā nodokļus. Ja mēs, nodokļu maksātāji, nositīsimies uz kopējās lietošanas autoceļiem, tad kas valstij maksās nodokļus? Tagad ir modē teiciens, ka nevis ceļš ir bijis nepiemērots, bet gan ātrums ir bijis pārāk liels vai riepas pārāk švakas. Vecāka gadu gājuma cilvēki atceras, ka agrāk tehniskajā apskatē varēja tikt cauri ar 2mm protektoru ziemas apstākļos. Tagad tie jau ir 4mm un prasības tikai aug. Sanāk, ka mēs maksājam nodokļus aizvien lielākus un ceļi paliek aizvien sliktāki. Vai tas nav absurdi ?

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Starptautiskajā forumā Riga Chip Summit 2026 Rīgā pulcēsies Eiropas mikroshēmu nozares līderi

13. maijā plkst. 9.00–17.00 VEF Kamerzālē «Spīdola», Ieriķu ielā 5a, notiks starptautisks Lasīt tālāk »