13. marts, 2017

''Dunlop'' Ženēvas autoizstādes stendā izrāda ''Aston Martin Vantage GTE''

atzīmē 2016. gadā gūtos panākumus, Ženēvas autoizstādes stendā izrādot FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) uzvarētāju Aston Martin Vantage GTE.
Aston Martin Racing pirmajā sadarbības sezonā ar Motorsporta komandu izcīnīja divas godalgas WEC. 2016. gadā Nikijs Tīms [Nicki Thiim] un Marko Sorensens [Marco Sørensen] izcīnīja FIA Pasaules izturības kausu GT klasē, savukārt komanda nodrošināja sev FIA Pasaules izturības balvu GTE profesionāļu komandām.
Aston Martin pirms sezonas pieņēma lēmumu par riepu piegādes partneri izvēlēties , tā cenšoties paaugstināt savu konkurētspēju salīdzinājumā ar jauno Ford GT komandu un jau pieredzējušajām Ferrari un Porsche izturības sacīkšu komandām.
Aston Martin komandas direktors Pols Hovarts [Paul Howarth] skaidro, ka izmaiņas bija noteicošais faktors komandas panākumiem 2016. gada laikā: “ ir paraugs tam, kādam jābūt labam partnerim. Viņi mūs pastāvīgi nodrošināja ar inženieriem, kuri pēc katrām sacīkstēm un katra testa brauciena veica padziļinātu analīzi. Mēs bijām nepārtrauktā saziņā. Esmu sadarbojies ar visām lielākajām riepu ražošanas kompānijām, un parasti, uzsākot veidot attiecības, rodas kādi klupšanas akmeņi, taču nekā tāda nebija gadījumā.”

Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas Motociklu un motorsporta nodaļas izpilddirektors Ksavjērs Frapons [Xavier Fraipont]  paziņoja, ka 2017. gada galvenais virziens saprasts ļoti savlaicīgi: “Abu titulu izcīnīšana jau pirmajā sadarbības gadā ar Aston Martin Racing bija augsts sasniegums, taču svinībām veltījām pavisam maz laika, jo jau nākamajā dienā pēc čempionāta noslēguma mēs atsākām 2017. gada testēšanas programmu.”

par savu partneri izvēlējušies FIA Pasaules izturības čempionāta uzvarētāji vēl divās klasēs – LMP1 Privateer (Rebellion) un LMP2 (Alpine). Šajās prototipu klasēs 2017. gadā sagaida straujš progresa lēciens, jo saskaņā ar jaunajiem LMP2 noteikumiem, ir atļauts izmantot jaudīgākus automobiļus. Tas rada jaunus izaicinājumus riepu ražotājiem, jo šajā čempionātā izturība un konsekvence ir primārie faktori uzvarai.
Sahirā (Bahreina), Sebringā (ASV), Aragonā (Spānija) un Pola Rikāra (Francija) trasē veic testus jau kopš 2016. gada sezonas beigām. Jauno noteikumu un pilnīgi jaunas riepu specifikācijas dēļ pēdējie LMP2 automobiļi uzrādīja tādus apļa laikus, kas tuvi pirms četrām sezonām reģistrētajiem ļoti modernizētiem priekšpiedziņas LMP1 automobiļiem.
FIA Pasaules izturības čempionāta sezona šogad sāksies 16. aprīlī Silverstonā (Lielbritānijā).
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda