13. marts, 2017

''Levi's'' un ''Google'' sadarbojas, lai šogad laistu pārdošanā viedo jaku

Tehnoloģiju milzis , kas lēnām ikvienu sadzīvisku lietu cenšas padarīt gudru, sadarbībā ar Levi’s īsteno jaunu projektu.
Levi’s ir apģērbu un aksesuāru ražotājs, kas kopā ar izveidojis viedo jaku. To būs iespējams savienot ar viedtālruni, kam būs speciāla aplikācija ar nosaukumu Jacquard.
Jakā ir iestrādāta Bluetooth ierīce, kas nodrošina savienojumu ar tālruni. Tāpat tajā ir speciāla zona, kas reaģē uz pieskārieniem. Šī zona atrodas kreisajā piedurknē, kur tā ir iezīmēta ar 15 pavedieniem, lai būtu vieglāk ieraudzīt.
Ar jakā iebūvēto tehnoloģiju varēs, piemēram, pārslēgt tālrunī dziesmas, atbildēt uz telefona zvaniem vai arī noskaidrot, cik ir pulkstenis. Tas viss notiks ar pieskāriena palīdzību. Abi savā kopdarbā plāno iestrādāt vēl dažas un to izstrādāt līdz galam, lai varētu laist tirdzniecībā jau šogad.
Jakas aptuvenā cena būs 330 eiro, kā arī, aktīvi nēsājot, to būs nepieciešams uzlādēt ik pa divām dienām.

Resursi: ps://www.engadget.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda