- Kategorija: Aksesuāri , Tehnoloģijas Autors: Jānis Alksnis
''Levi's'' un ''Google'' sadarbojas, lai šogad laistu pārdošanā viedo jaku
Tehnoloģiju milzis Google, kas lēnām ikvienu sadzīvisku lietu cenšas padarīt gudru, sadarbībā ar Levi’s īsteno jaunu projektu.
Levi’s ir apģērbu un aksesuāru ražotājs, kas kopā ar Google izveidojis viedo jaku. To būs iespējams savienot ar viedtālruni, kam būs speciāla aplikācija ar nosaukumu Jacquard.
Jakā ir iestrādāta Bluetooth ierīce, kas nodrošina savienojumu ar tālruni. Tāpat tajā ir speciāla zona, kas reaģē uz pieskārieniem. Šī zona atrodas kreisajā piedurknē, kur tā ir iezīmēta ar 15 pavedieniem, lai būtu vieglāk ieraudzīt.
Ar jakā iebūvēto tehnoloģiju varēs, piemēram, pārslēgt tālrunī dziesmas, atbildēt uz telefona zvaniem vai arī noskaidrot, cik ir pulkstenis. Tas viss notiks ar pieskāriena palīdzību. Abi uzņēmumi savā kopdarbā plāno iestrādāt vēl dažas tehnoloģijas un to izstrādāt līdz galam, lai varētu laist tirdzniecībā jau šogad.
Jakas aptuvenā cena būs 330 eiro, kā arī, aktīvi nēsājot, to būs nepieciešams uzlādēt ik pa divām dienām.
Resursi: ps://www.engadget.com