Sākums Auto, Moto Jaunais ''Audi A7 Sportback'' – sportisks luksusa klases modelis

Jaunais ''Audi A7 Sportback'' – sportisks luksusa klases modelis

4 minūtes lasīšanai

Jaunais Audi A7 Sportback ir četrdurvju kupeja, kas uzskatāmi atspoguļo zīmola jauno dizaina valodu, padarot eksperimentālo dizainu un luksusa tehnoloģiju progresivitāti par realitāti. Tā ir veidota jaunā Gran Turismo stilā ar dinamiskām līnijām, pilnībā digitālu vadības sistēmu, kas nodrošina visaptverošu savienojamību, sportisku braukšanas pieredzi un daudzpusīgu salona koncepciju. Jaunajam modelim ir uzlabota vadāmība, augstāks komforta līmenis tālos pārbraucienos un tas ir aprīkots ar daļējā hibrīda tehnoloģiju (MHEV − daļējā hibrīda elektroautomobilis).
A7 Sportback ārējais dizains atspoguļo jauno dizaina valodu, ko iemieso jaunais Audi A8. To raksturo lielas virsmas, asas šķautnes un precīzas, sportiskas līnijas. Priekšpusē Gran Turismo sportiskumu atspoguļo vienota priekšējā reste, kas ir platāka un zemāka salīdzinājumā ar Audi A8, šaurie priekšējie lukturi, izteiksmīgās gaisa ieplūdes atveres. Visbagātīgākajā aprīkojuma līmenī ietilpst HD Matrix priekšējie LED lukturi ar Audi lāzera tehnoloģiju. Aizmugurējos lukturus savieno gaismas josla, kas ir raksturīgs dizaina elements visiem Audi augstākās klases modeļiem. Atslēdzot un aizslēdzot durvis, lukturos izgaismojas unikālas gaismas animācijas. Izteiksmīgās kontūras ap riteņu arkām izceļ riteņus ar diametru līdz 21 collai, godinot Audi quattro mantojumu.  
Jaunais Audi A7 mērķtiecīgi turpina A8 digitalizācijas stratēģiju. Jaunā MMI skārienjūtīgās vadības koncepcija aizstāj iepriekšējā modeļa rotējošo spiedpogu un tradicionālās pogas, un vadības ierīces ar diviem lieliem augstas izšķirtspējas displejiem. 10,1 collu augšējais displejs ir vērsts vadītāja virzienā. Pateicoties melnajai paneļa optikai un grafītpelēkajam alumīnija ietvaram, izslēgts tas saplūst ar priekšējo paneli. Ar plašajām savienojamības iespējām Audi A7 ir kā radīts tāliem pārbraucieniem. Jaunajā vadības sistēmā iespējams izveidot septiņus individuālus lietotāju profilus ar atšķirīgiem iestatījumiem. Augstākā līmeņa Bang & Olufsen Advanced audiosistēma piedāvā pārsteidzoši telpisku skaņu arī aizmugurējos sēdekļos.
Ar mākslīgā inteliģenta (AI) pogu vadītājs var aktivēt Audi AI stāvvietas pilota un Audi AI garāžas pilota palīgsistēmu funkcijas, kas pakāpeniski tiks ieviestas no  2018. gada. Tās ļauj A7 Sportback automātiski iebraukt stāvvietā vai garāžā un izbraukt no tās. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa modelim var būt uzstādīti līdz pieciem radara sensoriem, piecām kamerām, 12 ultraskaņas sensoriem, kā arī lāzera skeneris. Papildus Audi AI sistēmām jaunais A7 Sportback ir aprīkots ar 39 vadītāja asistenta sistēmām, kas atvieglo vadītāja ikdienu.
Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā visu riteņu stūrēšana, jaunā ECP elektroniskās centrālās šasijas vadības programma un pilnveidotā gaisa balstiekārta padara automobili vēl manevrētspējīgāku un komfortablāku. Tas padara A7 par perfektu Gran Turismo automobili: dinamisku un izveicīgu līkumainos ceļos un vienlaikus komfortablu uz platas un taisnas šosejas.
Visi jaunā A7 Sportback dzinēji ir aprīkoti ar jauno daļējā hibrīda sistēmu (MHEV), kas nodrošina augstāku komfortu un efektivitāti. Reālos braukšanas apstākļos MHEV tehnoloģija samazina degvielas patēriņu līdz pat 0,7 litriem uz 100 kilometriem.
A7 Sportback apvieno labāko no visām jomām un ir dinamisks un talantīgs biznesa un atpūtas automobilis. Tas piedāvā kupejas dizainu, sedana ietilpību un Avant daudzpusīgumu. Augstākajos aprīkojuma līmeņos ir pieejami jauni sēdekļi ar daudzvirzienu regulēšanas iespējām, kā arī ventilācijas un masāžas funkcijām.
Konfigurācija ar atsevišķiem aizmugurējiem sēdekļiem (ir iespējams arī 2+1 kopējais sēdeklis) nodrošina maksimālu plašumu un komfortu.  Salona gaisa kvalitātes komplekts uzlabo gaisa kvalitāti salonā ar neuzbāzīgiem atsvaidzinātāja aromātiem, jonizētāju un efektīvu kombinēto filtru.
Jaunais Audi A7 Sportback tiek ražots Nekarsulmas rūpnīcā un būs pieejams Latvijas tirgū 2018. gada februāra beigās.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…