Sākums Internets Tagad arī Latvijā pirkumus no ''App Store'', ''Apple Music'', ''iTunes'' un ''iBooks'' varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Tagad arī Latvijā pirkumus no ''App Store'', ''Apple Music'', ''iTunes'' un ''iBooks'' varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

2 minūtes lasīšanai

Sākot ar 2017. gada 20. oktobri, vadošā mobilo sakaru operatora “ savā ikmēneša rēķinā var iekļaut maksu par App Store iegādātiem pakalpojumiem, kā arī par pirkumiem Apple Music, un iBooks vietnēs. Iztērēto summu varēs atskaitīt arī no ZZ priekšapmaksas konta.
Jaunais mobilā maksājuma pakalpojums pieejams visiem “Tele2” un “Zelta Zivtiņa” mobilo sakaru pēcapmaksas un priekšapmaksas klientiem Latvijā un ir vēl viens solis uz priekšu finanšu pakalpojumu un klientu servisa attīstībā. Turklāt tā izmantošana ir ļoti vienkārša – jauno maksāšanas veidu klients var pieteikt Apple ID iestātījumos sadaļā “Maksājumu informācija” (Payment Information). Izmantojot jaunu vai esošu Apple ID kontu, kā maksāšanas veidu jāizvēlas “Mobilais tālrunis”  (Mobile Phone).
Jaunus iestatījumus var uzstādīt no jebkuras Apple ierīces: , iPad, iPod touch un , kā arī no datora, kurā ir instalēta iTunes. Jauns apmaksas veids tiks piemērota automātiski un ļaus nekavējoties ar vienu pieskārienu veikt pirkumus no visām Apple ierīcēm, ieskaitot Apple un Apple Watch.
Plašāka informācija par piedāvāto maksāšanas veidu pieejama “Tele2” mājaslapā:  https://www.tele2.lv/papildu-pakalpojumi/app-store-tele2/

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

Revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…