24. oktobris, 2017

“Youtuberis – darbs, kurā jāzina, ko tu dari,” ir pārliecināta Latvijā populārā ”youtubere” ”Laurlācis”

Būt par youtuberi ir daudzu bērnu sapņu darbs – tā liecina ne vien pētījumi, bet arī Latvijas bērnu interese Latvijā pirmā kanāla bērniem vadītāja amatam – pieteikumu skaits jau pārsniedzis divus simtus. Lai Latvijas bērniem piedāvātu kvalitatīvu un jēgpilnu saturu latviešu valodā – reizē izzinošu un izklaidējošu, top Latvijā līdz šim nebijis projekts – YouTube kanāls 7 līdz 12 gadu veciem bērniem. Pieteikšanās līdz 27. oktobrim – nenokavē!

Lai piedalītos konkursā, bērniem kopā ar vecākiem līdz 27. oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa www.amigojuniori.lv, kā arī jāizveido divi atraktīvi video sižeti. Pieteikties aicināts ikviens drosmīgs un zinātkārs 10 līdz 12 gadus vecs bērns, kurš vēlas parādīt savu talantu, kļūt par daļu no YouTube pasaules, kā arī apgūt jaunas iemaņas un zināšanas. Kanāla vadītājiem būs iespēja apgūt jaunas iemaņas, piedalīties aizraujošos eksperimentos un tikties ar saviem elkiem, par ieguldīto darbu saņemot atalgojumu.

Lai gan būt par youtuberi ir daudzu bērnu sapņu darbs, daudzi, kas sapņo kļūt par zvaigznēm, nemaz nenojauš, ka karjeras aizkulises nav tik vienkāršs process kā sākotnēji varētu šķist. “Daudziem šķiet – nofilmēšu foršu video un viss notiks, easy. Taču tas ir darbs, kurā jāzina, ko tu dari,” pieredzē dalās  Laurlācis, kuras kontam ir vairāk nekā 32,500 sekotāju.

Tāpēc, lai apgūtu pasaulei nozīmīgākās prasmes – gan satura plānošanu, gan tehniskās zināšanas par video veidošanu, gan praktiskas zināšanas par sociālo mediju vidi un drošību, jaunajiem Amigo Juniori kanāla vadītājiem būs iespēja piedalīties īpašās apmācībās un virknē noderīgu meistarklašu ekspertu un pieredzējušu youtuberu vadībā.  

“Latvijā ir daudz spējīgu bērnu, kuri pelnījuši iespēju parādīt savu talantu arī pārējai pasaulei – par to pārliecināmies ik dienas, redzot arvien pieaugošo pieteikumu skaitu,” sajūsmu neslēpj viens no žūrijas locekļiem – Latvijā pazīstamais radio dīdžejs Toms Grēviņš. “Galvenie vērtēšanas kritēriji ir bērnu atraktivitāte, zinātkāre un oriģinalitāte, tāpēc gribam iedrošināt bērnus būt radošus un vecākus – atbalstošus. Kļūt par zvaigzni, vadot Latvijā pirmo kanālu bērniem un saņemot par to atalgojumu – tā ir vienreizēja iespēja!”

25 dalībniekiem, kuri starp visiem būs sevi parādījuši vislabāk, 11. un 12. novembrī būs iespēja piedalīties atlasē zinātkāres centrā ZINOO Rīga, lai tiktos ar žūriju un savu talantu parādītu klātienē.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda