28. jūlijs, 2017

Motorsport.lv Vasaras kausa 2. posms – Rudbāržos

29. jūlijā norisināsies Motorsport.lv “Vasaras Kausa 2017” 2. posms. notiks Skrundas novada Rudbāržu trasē.
Jau ziņojām, ka pirms pāris nedēļām – 09.07.2017. – ar skaistām uzvarām iesācies Motorsport.lv “Vasaras Kauss 2017”, kurā uz starta stājās 7 klases. Kausa 1. posms notika Talsu CVS trasē, savukārt 2. posms norisināsies jau zināmajā Rudbāržu trasē, kurā jau iepriekš norisinājušies Vasaras Kausa posmi. Rudbāržu ir aptuveni 2 km gara, ar grunts segumu. Rudbāržu trase ir pazīstama treniņu vieta kā amatieriem, tā daudziem rallija pārstāvjiem un zināmiem autobraucējiem, piemēram, vairākkārtējam Latvijas čempionam rallijā Jānim Vorobjovam ar komandu un treniņu partneriem.
Dalībniekiem būs jāaizvada trīs vai četri braucieni, startējot pēc starta pulksteņa norādīta intervāla. Sacensības norisināsies ātruma posma formātā. Braucējiem noteikti būs atgriezties Rudbāržu trasē, lai pierādītu savus spēkus seriāla 2.posmā un cīnītos par uzvaru arī Kausa kopvērtējumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.