2. augusts, 2017

Motorsport.lv "Vasaras kausa" otrais posms aizvadīts

Šajā nedēļas nogalē Skrundas novadā, Rudbāržu trasē norisinājās Motorsport.lv “Vasaras Kausa 2017” otrais posms. Trases konfigurācija ļāva dalībniekiem izmēģināt savas iemaņas gan tramplīnos, gan sarežģītos un nepārredzamos līkumos, kuru Rudbāržu trasē netrūkst. Dalībnieki bija gana spēcīgi, lai nodrošinātu aizraujošu un sīvu cīņu par labāko laiku, šoreiz uz starta stājoties pa vienam. Ja Talsu CVS trasē skatītājiem bija vērot paralēlos braucienus, tad šoreiz Rudbāržos, tie noteikti bija putekļainie līkumi un katra dalībnieka iemaņas izbraukt trasi visātrāk.
Rezultātā klasē 1600 uzvaru guva braucēji ar Honda Civic spēkratiem Varis Žentiņš pirmais, Spundiņš Jānis otrais un Neilands Andris trešais. 2000 klasē pirmo vietu guva Dīriņš Madars ( Clio), otro Ķenavs Miks ( 2), trešo Bērziņš Arvis ( VW Golf 3). 3000 klasē Bērziņam Arvim izdevās izcīnīt pirmo vietu, atstājot aiz sevis Kreicburgu Mārtiņu (VW Golf 3) un Žentiņu Vari (Honda Civic). 4WD klasē, kura skatītājiem, šķiet, izraisa visvairāk ovāciju, pirmajā vietā Nebars Kārlis (Subaru SpecR), otrajā Kaucis Rolands ( Subaru SpecR) un trešajā Vicinskis Artis (Subaru Impreza). Pārliecinošu uzvaru Junioru klasē guva Madars Dīriņš ( Clio), kurš sevi kā labāko pierādījis ne tikai abos līdzšinējos Vasaras Kausa posmos, bet arī WURTH ziemas kausa posmos. Savukārt Open klasē pirmais Kaucis Rolands (Subaru SpecR), otrais Vicinskis Artis (Subaru Impreza) un trešais Eikerts Ainārs, kurš vienīgais startēja ar Mitsubishi EVO automobīli.
Kausa trešais posms 19.08.2017. Atgādinām reģistrēties laicīgi sacensību dalībai. Sīkāka informācija par posmu http://motorsport.lv, kā arī Motorsport.lv sociālo tīklu lapās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda