25. augusts, 2017

Siguldā notiks jaunās tehniskās apskates stacijas svinīgā atklāšana

Sestdien, 2.septembrī tiks svinīgi atklāta jaunā Siguldas tehniskās apskates stacija. Tās atklāšanā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) vadība un pašvaldību pārstāvji.
Pēc stacijas atklāšanas notiks autovadītāju vidū iecienītais pasākums “Tehniskās apskates nakts”. CSDD pirmoreiz Siguldas autovadītājiem piedāvās bez maksas veikt diagnostiku. Pasākuma devīze ir “Mēs par drošu auto!”, tāpēc CSDD aicinās siguldiešus un pārējos autovadītājus pievērst uzmanību auto tehniskajam stāvoklim un tā nozīmei ceļu satiksmes drošībai ikdienā. Ja diagnostikā transportlīdzeklim netiks atklāti būtiski bojājumi, būs iespēja veikt arī auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.
“Tehniskās apskates nakts” pasākums notiks jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā  Vidzemes šosejas 46. kilometrā, Inčukalna novadā (blakus “Aerodium”). Pieteikšanās uz pasākumu ir jau sākusies un to var veikt CSDD e-pakalpojumos (e.csdd.lv/tanaktspiet/), kā arī CSDD klientu apkalpošanas centros.
tiek aicināti sekot līdzi informācijai par iespēju pierakstīties uz “Tehniskās apskates nakts” pasākumu CSDD e-pakalpojumos e.csdd.lv/tanaktspiet/, jo gandrīz katru dienu tiks papildinātas brīvas vietas.

Siguldas stacija darbu uzsāka pirms mēneša un tā šobrīd ir Latvijā jaunākā tehniskās apskates stacija. Tās ērtumu jau paspējuši novērtēt daudzi autovadītāji gan no Siguldas un tās tuvākās apkārtnes, gan no Rīgas. To apstiprina fakti – jauno staciju pirmajā mēnesī ir apmeklējuši par 26% vairāk klientu, nekā pērn šajā pašā laika periodā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda