25. augusts, 2017

Siguldā notiks jaunās tehniskās apskates stacijas svinīgā atklāšana

Sestdien, 2.septembrī tiks svinīgi atklāta jaunā Siguldas tehniskās apskates stacija. Tās atklāšanā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) vadība un pašvaldību pārstāvji.
Pēc stacijas atklāšanas notiks autovadītāju vidū iecienītais pasākums “Tehniskās apskates nakts”. pirmoreiz Siguldas autovadītājiem piedāvās bez maksas veikt diagnostiku. Pasākuma devīze ir “Mēs par drošu auto!”, tāpēc aicinās siguldiešus un pārējos autovadītājus pievērst uzmanību auto tehniskajam stāvoklim un tā nozīmei ceļu satiksmes drošībai ikdienā. Ja diagnostikā transportlīdzeklim netiks atklāti būtiski bojājumi, būs iespēja veikt arī auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.
“Tehniskās apskates nakts” pasākums notiks jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā  Vidzemes šosejas 46. kilometrā, Inčukalna novadā (blakus “Aerodium”). Pieteikšanās uz pasākumu ir jau sākusies un to var veikt e-pakalpojumos (e.csdd.lv/tanaktspiet/), kā arī CSDD klientu apkalpošanas centros.
tiek aicināti sekot līdzi informācijai par iespēju pierakstīties uz “Tehniskās apskates nakts” pasākumu e-pakalpojumos e.csdd.lv/tanaktspiet/, jo gandrīz katru dienu tiks papildinātas brīvas vietas.

Siguldas stacija darbu uzsāka pirms mēneša un tā šobrīd ir Latvijā jaunākā tehniskās apskates stacija. Tās ērtumu jau paspējuši novērtēt daudzi autovadītāji gan no Siguldas un tās tuvākās apkārtnes, gan no Rīgas. To apstiprina fakti – jauno staciju pirmajā mēnesī ir apmeklējuši par 26% vairāk klientu, nekā pērn šajā pašā laika periodā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda