17. februāris, 2017

WURTH Ziemas Kausa noslēdzošais posms norisināsies Mūsas trasē, Bauskā

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadīts piektais – noslēdzošais – Wurth Ziemas kausa posms. Kausa atbalstītāju MOTUL vārdā nosauktais posms norisināsies leģendārajā un no jauna atvērtajā Mūsas trasē, Bauskas novadā.

Nebijis pasākums Wurth Ziemas Kausa vēsturē

Pateicoties kausa atbalstītājiem un jauno trases saimnieku atbalstam, organizatori piekto posmu izveidojuši trases un kompleksa teritorijā. Posms veidots daļēji trasē, daļēji kompleksa ceļos un daļēji kompleksa teritorijā esošā hipodroma teritorijā. Trases garums būs nedaudz vairāk nekā 2 km, savukārt segumu veidos sasalusi grants un māla segumi, kā arī asfalta segums.

Sacensību laikā tiks slēgta piebrauktuve no A7 ceļa, līdz ar to dalībnieki un arī skatītāji aicināti uz trasi doties caur Bērzkalniem. Noslēdzošais posms solās būt spraigs, jo pēc 4. posma ātrajā Vaiņodes trasē, vēl nav skaidri sezonas labākie vairākās klasēs.

MOTUL piektā posma norises apraksts:

Programma:

8.15 – 9.45 – ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija, iepazīšanās ar trasi.

10.00 – dalībnieku sapulce.

10.15 – sacensību starts;

Ap 12.15 – sacensību 2. sekcija (2. brauciens);

Ap 14.30 – sacensību 3. sekcija (3. brauciens);

17.30 – 18.00 – apbalvošana

5H7J5065

notiks ātruma posma formātā ar startu no vietas, startējot astronomiskajā pusminūtē, kā arī ievērojot starta pulksteņa signālus. Tiks fiksēts falšs starts. Kopumā norisināsies 3 braucieni, atbilstoši katra brauciena starta sarakstam.

Šī brīža kopvērtējums pieejams Wurth Ziemas kausa mājaslapas www.motorsport.lv rezultātu sadaļā. Savukārt posma un sezonas nolikumi atrodami www.motorsport.lv sadaļā “Dokumenti”.

Organizatori atgādina par drošības pasākumu ievērošanu gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Esiet vērīgi un gādājiet par savu un līdzcilvēku drošību!

Informāciju sagatavoja:

www.motorsport.lv

Foto: go4speed.lv

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda