17. februāris, 2017

Ar DNB banku varēs sazināties arī aplikācijā “WhatsApp”

Tehnoloģiju laikmetā rodas aizvien jaunas pieejas, kā ikdienas dzīvi padarīt ērtāku un komunikāciju – pieejamāku. Izpētot klientu paradumus, DNB kā pirmā banka Baltijā turpmāk klientiem nodrošinās iespēju ar personīgajām finansēm saistītus jautājumus risināt aplikācijā . Vienlaikus, lai pilnveidotu ierastos komunikācijas procesus, banka nāk klajā arī ar citiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ikdienas komunikāciju ar klientiem padara ērtāku un galvenokārt ātrāku.

Pilnveidojot digitalizācijas procesu, DNB banka ir ieviesusi aplikācijas izmantošanu ikdienas saziņā ar klientiem, tādējādi kļūstot par pirmo banku Baltijā, kas izmanto šo mūsdienīgo komunikācijas instrumentu. Ņemot vērā klientu ierastos tehnoloģiju lietošanas paradumus, izmantošana nodrošinās daudz ātrāku un ērtāku informācijas saņemšanu. Sarakstei ar banku ir jāizmanto telefona numurs 20392392, un saziņas iespējas aplikācijā ir aktivizētas arī ārpus ierastā darba laika.

Kopš pagājušā gada ar banku jau iespējams sazināties arī sociālajā tīklā Facebook, un šo iespēju izmanto arvien vairāk klientu. Gan , gan Facebook ir būtiski komunikācijas kanāli ne vien ikdienas saziņai, bet arī problemātisku situāciju risināšanai – ātra informācijas iegūšanas šādos gadījumos ir kritiska, un to banka spēj nodrošināt.

“Pēdējā laikā esam novērojuši, ka klientiem aizņemtības dēļ reizēm nav laika pat uzrakstīt e-pastu. Iepriekš veicot rūpīgu risku izvērtēšanu, aplikācija ir atzīta par drošu saziņas līdzekli starp banku un tās klientiem. Lai arī savā ziņā komunikācija ir sadrumstalota, tomēr saziņa caur šo aplikāciju ir vienkārša, ātra un var būtiski ietaupīt klientu laiku,” stāsta Anita Bērziņa, DNB valdes locekle un viceprezidente.

DNB banka ir veiksmīgi uzsākusi arī automātiskā informatīvā zvana Robocall projektu, kas nodrošina ātru un efektīvu informācijas nodošanu klientiem. Bankai tas ir jauns komunikācijas kanāls, kas ar iepriekš ierakstītu ziņojumu un automatizētu telefona zvanu palīdzību nodrošina klientu informēšanu par dažādiem būtiskiem momentiem ikdienā naudas jomā.

“Klientu atsauksmes par Robocall pierāda, ka auditorija ir mūsdienīga un gatava jauniem, inovatīviem informācijas apmaiņas risinājumiem, kas drīzumā kļūs par pieņemtu industrijas standartu. Tas ir arī nozīmīgs solis ceļā uz bankas digitālo attīstību,” turpina A. Bērziņa.

Globālās tendences finanšu nozarē aktīvi virzās uz easy principu, uz ko tiecas aizvien vairāk klientu, līdz ar to – arī bankas. Tas redzams arī jaunizveidoto FinTech nozares uzņēmumu straujajā attīstībā, kas jebkuram klientam ļauj ātri un ērti piekļūt dažādiem finanšu risinājumiem. patlaban ir daudz atvērtāki dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem, nekā spēj nodrošināt. Tā ir pozitīva tendence, kas bankām dod zaļo gaismu jaunu pakalpojumu attīstīšanai.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda