20. februāris, 2017

Uzmanību! Tiek izplatīti viltus paziņojumi ”Swedbank” vārdā

”Brīdinām, ka Swedbank vārdā tiek izplatīti maldinoši paziņojumi internetā par loterijām, kurās nepiedalās un nerīko, kā arī saņem SMS par it kā ieskaitītu naudu, aicinājumu to atmaksāt vai sazināties ar ziņu sūtītājiem. Neuzķeries, nesūti un neievadi savus datus, un pabrīdini draugus!”

drošības padomi:

  • Neklikšķini uz aizdomīgos e-pastos iekļautām saitēm, neatver pielikumus un neatbildi uz tiem.
  • nekad nesūta e-pastus vai SMS, kuros aicinātu norādīt savu lietotāja numuru, paroli vai koda kartes numurus, vai kuros būtu saites uz tīmekļa vietnēm, kurās būtu jāievada minētie dati.

 

Šī nav pirmā reize, kad vārds izmantots kā ēsma lētticīgiem cilvēkiem. Iepriekš par godu bankas 10 gadu jubilejai internetā noplūda kāda spēle, ko it kā organizē , tomēr tā izrādījās krāpniecība. Iepriekš bankas klientiem pienāca nepatiesi elektroniskie paziņojumi, ka nepieciešams nodublēt kodu kartes datus, kas arī bija vārdā. Tāpat savulaik tika izveidots arī viltus konts ar nosaukumu Swedbanka.

Resursi: https://www..com/SwedbankLatvia

16807642_1475681005775521_6762528747294208800_n

16681724_1475680999108855_1868061988033210271_n
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda