19. marts, 2020

BITE ārstniecības personālam sakaru pakalpojumus trīs mēnešus sniegs bez maksas

bite cita kompanija logoLV

Mobilo sakaru operators “Bite Latvija” situācijā, kad valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, vēlas atbalstīt šobrīd visnoslogotāko profesiju pārstāvjus – ārstniecības personālu, nodrošinot viņus ar sakaru pakalpojumiem, informē uzņēmums.

Latvija”, lai atvieglotu darbu medicīnas personālam šajā krīzes laikā, trīs mēnešus nodrošinās sakaru pakalpojumus saviem biznesa klientiem – slimnīcu, poliklīniku un ģimenes ārstu prakses darbiniekiem. Tāpat bezmaksas sakari tiks nodrošināti ārstniecības personālam “ Latvija” privātpersonu klientu lokā.

“Patlaban mēs visi piedzīvojam krīzi, kurai neviens nebija gatavs un nespēja paredzēt, tā ir ietekmējusi ikviena dzīvi, bet vistiešāk skar ārstniecības personālu. Tāpēc šajā grūtajā laikā mēs vēlamies pateikt lielāko paldies tiem, kuri mums sniedz visdrošāko atbalsta roku – mūsu ārstiem un mediķiem! Uzskatām, ka sakaru pakalpojumi ir tā joma, par ko ārstniecības personālam šobrīd būtu vismazāk jāuztraucas, tāpēc mūsu klientiem, ārstniecības personālam – ārstiem, medicīnas māsām, ārsta palīgiem un māsas palīgiem, sakaru pakalpojumus trīs mēnešus sniegsim bez maksas,” norāda “ Latvija” Kaspars Buls.

“Bite Latvija” ar klientiem – poliklīnikām un slimnīcām – sazināsies pati, savukārt ārstniecības personālam, kuri ir “Bites” privātpersonu klientu lokā, jāsazinās ar operatoru un jānosūta derīgu savu ārstniecības personas sertifikātu, lai varētu veikt identifikāciju un pieslēgt atlaidi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda