19. marts, 2020

Samsung slēdz veikalus un sāk bezkontakta piegādi no sava e-veikala

Samsung logo blue

Atbalstot sociālo distancēšanos un cienot savus darbiniekus un līdzcilvēkus, Samsung Electronics Baltics ir pieņēmis lēmumu no šodienas, 18. marta, uz laiku slēgt visus Samsung veikalus tirdzniecības centros Latvijā. aicina klientus izmantot interneta veikalu, kas nodrošina arī bezmaksas un bezkontakta piegādi, un jautājumu gadījumā ar klientu servisu sazināties attālināti.

Samsung Electronics Baltics visaugstāk vērtē darbinieku un klientu veselību, tāpēc pašlaik līdz 30. martam tiek slēgti Samsung veikali T/C Akropole, T/K Spice un T/C Riga Plaza. Savukārt interneta veikals www.samsung.com/lv turpina darbību kā līdz šim, nodrošinot bezmaksas un bezkontakta piegādi un attālinātu klientu atbalstu. Pirkumi tiek nogādāti Latvijas robežās uz pircēja dzīvesvietu ar kurjeru vai uz tuvāko Omniva pakomātu, lai būtu iespējams pasūtījumu saņemt sev ērtā vietā un laikā.

Atbalstot valstī noteiktos ierobežojumus un motivējot iepirkties attālināti, Samsung e-veikalā, ar kodu: PALIECMAJAS, tiek samazināta cena par 10% atsevišķiem viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Pašlaik veikali tirdzniecības centros būs slēgti līdz 30. martam vai tālākam paziņojumam, sekojot līdzi situācijas izmaiņām un valdības lēmumiem. Arī Samsung biroja darbinieki šajā laikā strādā attālināti, un uzņēmums aicina ikvienu būt atbildīgiem un rūpēties par savu, līdzcilvēku un sabiedrības veselību.

Savukārt Samsung autorizētie mobilo ierīču servisa centri pieņem produktus ar kurjera starpniecību. un sadzīves tehnikas servisa centri katru dienu pārskata savu darbības režīmu, tāpēc aicinām sazināties ar servisa centriem un noskaidrot par iespējām nodot ierīci klātienē vai pieteikt kurjeru, vai vizīti. Tikai nopietnu defektu dēļ tiek veiktas mājas vizītes.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.