Sākums Covid-19 Samsung slēdz veikalus un sāk bezkontakta piegādi no sava e-veikala

Samsung slēdz veikalus un sāk bezkontakta piegādi no sava e-veikala

1 minūtes lasīšanai
Samsung logo blue

Atbalstot sociālo distancēšanos un cienot savus darbiniekus un līdzcilvēkus, Samsung Electronics Baltics ir pieņēmis lēmumu no šodienas, 18. marta, uz laiku slēgt visus Samsung veikalus tirdzniecības centros Latvijā. Uzņēmums aicina klientus izmantot interneta veikalu, kas nodrošina arī bezmaksas un bezkontakta piegādi, un jautājumu gadījumā ar klientu servisu sazināties attālināti.

Samsung Electronics Baltics visaugstāk vērtē darbinieku un klientu veselību, tāpēc pašlaik līdz 30. martam tiek slēgti Samsung veikali T/C Akropole, T/K Spice un T/C Riga Plaza. Savukārt interneta veikals www.samsung.com/lv turpina darbību kā līdz šim, nodrošinot bezmaksas un bezkontakta piegādi un attālinātu klientu atbalstu. Pirkumi tiek nogādāti Latvijas robežās uz pircēja dzīvesvietu ar DPD kurjeru vai uz tuvāko Omniva pakomātu, lai būtu iespējams pasūtījumu saņemt sev ērtā vietā un laikā.

Atbalstot valstī noteiktos ierobežojumus un motivējot iepirkties attālināti, Samsung e-veikalā, ar kodu: PALIECMAJAS, tiek samazināta cena par 10% atsevišķiem viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Pašlaik veikali tirdzniecības centros būs slēgti līdz 30. martam vai tālākam paziņojumam, sekojot līdzi situācijas izmaiņām un valdības lēmumiem. Arī Samsung biroja darbinieki šajā laikā strādā attālināti, un uzņēmums aicina ikvienu būt atbildīgiem un rūpēties par savu, līdzcilvēku un sabiedrības veselību.

Savukārt Samsung autorizētie mobilo ierīču servisa centri pieņem produktus ar kurjera starpniecību. TV un sadzīves tehnikas servisa centri katru dienu pārskata savu darbības režīmu, tāpēc aicinām sazināties ar servisa centriem un noskaidrot par iespējām nodot ierīci klātienē vai pieteikt kurjeru, vai mājas vizīti. Tikai nopietnu defektu dēļ tiek veiktas mājas vizītes.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Covid-19
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…