14. marts, 2020

Tet bez maksas Helio televīzijā piedāvās video saturu bērniem

Ņemot vērā, ka saistībā ar -19 izplatību Latvijā līdz Lieldienām ir izsludināta ārkārtas situācija un noteikta virkne ar ierobežojošiem pasākumiem, aicina Latvijas iedzīvotājus būt līdzatbildīgiem – pēc iespējas izslēgt tiešus kontaktus ar apkārtējiem un palikt mājās, tādējādi samazinot slimības izplatības iespējas. Lai atbalstītu ģimenes un palīdzētu rast nodarbes laikā, kad slēgtas izglītības iestādes un liela daļa vecāku izvēlas bērnus nevest uz bērnudārziem, Tet visiem saviem Helio interaktīvās televīzijas klientiem bez maksas dāvina “Bērnu tematisko paku” un bērniem vecumā no 2 līdz 7 gadiem īpaši pielāgoto un drošo “Bērnu stūrīti”. Savukārt Helio virszemes televīzijas klientiem – “Bērnu un jauniešu paku”.

Helio virszemes televīzijā “Bērnu un jauniešu paka” visiem klientiem ir pieejama jau šobrīd, savukārt Helio interaktīvās televīzijas klientiem “Bērnu paka” un “Bērnu stūrītis” kļūs pieejams pakāpeniski – laikā posmā līdz pirmdienai. Lai to lietotu, klientiem nav jāveic nekādas papildu darbības. Papildu pakas dāvanā varēs izmantot līdz šī gada 1. maijam.

Katra atbildība šodien ir rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību un drošību. Tādēļ lielākā daļa darbinieku strādā attālināti, savukārt darbu ar klientiem klātienē turpinās darbinieki, kas nodrošina sabiedrības pamatvajadzības – klientu inženieri, kas novērš bojājumus un ierīko pakalpojumus, kā arī atsevišķu citu specialitāšu meistari kritiski svarīgo funkciju izpildei. Būs atvērta daļa veikalu, lai palīdzētu interesentiem ar tehnikas iegādi attālinātam darbam un mācībām.

lūdz klientus būt atbildīgiem līdzcilvēkiem un Tet darbiniekiem – savus pakalpojumus pārvaldīt pašapkalpošanās portālā Mans Tet, palīdzību par pakalpojumu darbību meklēt palidziba.tet.lv, tehniku izvēlēties un iegādāties interneta veikalā. Savukārt situācijās, kad tiešām būs nepieciešama Tet meistaru klātienes palīdzība, iepriekš informēt par sliktu pašsajūtu vai potenciāli iespējamu saskarsmi ar -19 vai karantīnā esošu personu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda