30. marts, 2017

Vecrīgā atklās jaunu ''eSporta'' klubu ''goeXanimo''

Jaunā goexanimo kluba GRAND OPENING – izklaides veselu 3 dienu garumā!
Nu ko, dārgie draugi – labs nāk ar gaidīšanu! Ar milzīgu prieku paziņojam, ka jaunais goeXanimo eSporta klubs, kura atrašanās vieta ir Riharda Vāgnera iela 5, ir gatavs uzņemt savus pirmos viesus jau nākošajā nedēļas nogalē! Par prieku šim lielajam notikumam esam sarūpējuši raženu izklaižu programmu visas nedēļas nogales garumā!

7. aprīlis – GRAND OPENING – CS:GO Cup #4 fināla spēles!
Trīs labākās šī turnīra komandas aizvadīs izšķirošās spēlēs, lai noskaidrotu kura tad beigu beigās kļūs par labāko uz RTU studentu bāzes veidoto komandu! Vakara gaitā tiks aizvadītas 2 spēles – Loser bracket Final (Bo3) un Grand Final (Bo5). Abas šīs būs iespēja vērot klātienē ekrānos klubā. Tāpat arī šīs tiks translētas RTU CS:GO twitch kanālā.
Kluba darba laiks šajā dienā – 18.00 līdz pēdējam elpas vilcienam!
8. aprīlis – League of Legends 1v1 tourney + SL i-League StarSeries S3 Finals (CS:GO) viewing party
Visas dienas garumā noritēs League of Legends 1 1 turnīrs, kurā piedalīties varēs jebkurš bez maksas. Turnīra izspēlēs formāts būs Double elimination Best of Three. Turnīra sākums paredzēts 13.00, savukārt turnīram reģistrēties varēs uz vietas līdz 12.30. Turnīra tiks paziņotas uz vietas!
Savukārt spēles CS:GO atbalstītājiem būs iespēja visas dienas garumā sekot līdzi SL i-League StarSeries S3 Finals turnīra norisei kluba ekrānos. Šajā dienā paredzētas tieši turnīra ¼ finālu spēles, kurās iespējami varēs vērot tādas komandas kā Astralis, FaZe, SK, NiP, NaVi un citas.
Kluba darba laiks šajā dienā – 12.00 līdz pēdējam elpas vilcienam!
9. aprīlis – CS:GO 1v1 tourney + SL i-League StarSeries S3 Finals (CS:GO) viewing party
Visas dienas garumā noritēs CS:GO 1 1 turnīrs, kurā piedalīties varēs jebkurš bez maksas. Turnīra izspēles formāts būs Double elimination Best of Three. Turnīra sākums paredzēts 13.00, savukārt turnīram reģistrēties varēs uz vietas līdz 12.30. Turnīra tiks paziņotas uz vietas!
Tāpat arī ekrānos turpināsim sekot līdzi SL i-League StarSeries S3 Finals turnīra norisei. Šajā dienā paredzētas gan abas ½ finālu spēles, gan arī lielais fināls. Kā jau iepriekš minēts – iespējams, mūs ar savu sniegumu priecēs tādas komandas kā Astralis, FaZe, SK, NiP, NaVi un citas.
Kluba darba laiks šajā dienā – 12.00 līdz pēdējam elpas vilcienam!
Tāpat arī visu trīs dienu laikā visiem apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar kluba jaunajām telpām un to dizainu, uzspēlēt PlayStation 4 un dažādas galda spēles, kā arī vienkārši pavadīt labi laiku! 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda