Sākums Datorspēles Latvijas spēļu izstrādātāji aicina uz desmitgades svinībām ar starptautisku lektoru uzstāšanos

Latvijas spēļu izstrādātāji aicina uz desmitgades svinībām ar starptautisku lektoru uzstāšanos

2 minūtes lasīšanai

Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija aicina ikvienu nozares interesentu 31. martā uz 10 gadu svinībām, to ietvaros tiks pastāstīts sīkāk par spēļizstrādi Latvijā pēdējo desmit gadu laikā, kā arī uzstāsies nozares pārstāvji no Dānijas, Somijas un Ukrainas. Pasākums notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1 Magnum auditorijā pulksten 19.00.
Pasākumā tiks arī izziņoti un apbalvoti konkursa “Beidz runāt, sāc darīt” uzvarētāji, kurš šogad norisinājās jau sesto reizi ar mērķi veicināt video spēļu izstrādi Latvijā. Šogad tajā tika pieteiktas 14 spēles, un pirmās vietas ieguvēja balvā saņems apmaksātu braucienu uz Casual Connect Indie Prize izstādi Kijevā.
Lai arī Latvijas spēļizstrādes entuziasti ir darbojošies senāk nekā desmit gadus atpakaļ, par jubilejas gadskārtu tiek uzskatīta interneta vietnes www.gamedev.lv izveidošana un pirmā raksta publicēšana tajā. Visus šos gadus vietne tiek uzturēta ar mērķi apkopot aktuālo nozares informāciju un palīdzēt vietējiem spēļizstrādātājiem atrast vienam otru, lai dalītos pieredzē. Laika gaitā šim nolūkam tika rīkotas arī ikmēneša tikšanās ar dažādām nozares saistītu tēmu prezentācijām, kā arī nodibināta Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija.

Pasākuma prezentāciju programma

  1. Elviss Strazdiņš, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātājs. “Pēdējā desmitgade Latvijas spēļu izstrādes industrijā”.
  2. Jūlija Moškarjova, Casual Connect producente un vadītāja. “Savas spēles parādīšana: svētlaime, slikta ideja, vai abi”.
  3. Vesa Raudasoja, spēļu konsultatnts, izstrādātājs un IGDA biedrs. “Kā tuvoties biznesam, esot spēļu izstrādātājam”.
  4. Adams Majes, spēļu dizaineris un lektors Upsalas Universitātē. “Attēlojums un es”.

Pasākumu rīko Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija ar Game Insight atbalstu. Ieeja ikvienam interesentam ir bez maksas. Tā programma angļu valodā pieejama Facebook notikuma lapā.
Plašāka informācija:
Linda Strazdiņa
Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātāja
e-pasts: [email protected]
tel.: 26305885
Elviss Strazdiņš
Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātājs un vietnes www.gamedev.lv izveidotājs
e-pasts: [email protected]
tel.: 26645011

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Datorspēles
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…