24. marts, 2017

”Twitter” pirmo reizi piedāvās maksas pakalpojumu

Viens no pasaules vadošajiem sociālajiem tīkliem paziņojis, ka drīzumā piedāvās maksas pakalpojumu. Lietotājiem būs iespēja iegādāties  servisu, kas būs bāzēts uz kādreiz populārās viedtālruņu un desktop aplikācijas Tweetdeck.

būs pakalpojums, kas paredzēts galvenokārt uzņēmumiem un aktīvākajiem lietotājiem. Plašākai sabiedrībai vēl nav zināmās konkrētas jaunā maksas servisa iespējas. vien pavēstījis, ka tajā būs iekļauti jauni nozīmīgi rīki, kas būs noderīgi žurnālistiem, pārdevējiem un citiem profesionāļiem.

vēl nekad par saviem pakalpojumiem nav pieprasījis samaksu. Nav arī skaidrs, cik jaunais abonements maksās, taču zināms, ka to varēs izmantot, veicot klasisku ikmēneša maksājumu.

Šāds solis mazliet nobaidījis ”parastos” sociālā tīkla lietotājus, jo radies satraukums, vai nepiemēros maksu visiem. Domājams, ka tas nenotiks, taču oficiāls uzņēmuma apstiprinājums šajā sakarā vēl nav izskanējis.

Resursi: http://www.reuters.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for agijs
agijs - 24. marts, 2017

Ak tad tāpēc chrome paplašinājums pazuda…

Komentāri ir slēgti

lvLatviešu valoda