Sākums Jaunumi 220.lv atver jaunu veikalu Rīgā

220.lv atver jaunu veikalu Rīgā

3 minūtes lasīšanai
220 lv

Tirdzniecības centrs internetā 220.lv, investējot vairāk nekā 200 000 eiro, ir atvēris lielāko trīsvirziena koncepta veikalu Rīgā, Krasta ielā 52, tajā apvienojot tirdzniecību uz vietas, internetā iegādāto preču saņemšanas punktu un noliktavu. Turpmāk šis veikals darbosies kā galvenais 220.lv klientu centrs internetā pasūtīto preču saņemšanai un preču iegādei uz vietas.

Nodrošinot ātrāku, ērtāku un pieejamāku preču iegādi, jaunajā 220.lv lokācijā būs iespējams iegādāties vairāk nekā 6000 preces, kuras klienti varēs apskatīt klātienē un iegādāties uzreiz, vai izmantot ātro saņemšanu internetā pasūtītajām precēm, tās veikalā izņemot stundas laikā no pirkuma veikšanas brīža. Vienlaikus, pateicoties paplašinātajai noliktavai, būtiski tiks attīstīts nākamās dienas preču saņemšanas serviss, kā arī pilnveidota Marketplace pārdevēju loģistika.

Jaunā veikala tirdzniecības zāles un preču saņemšanas platība sasniedz 690 m2, savukārt noliktavas telpas – teju 950 m2. Noliktavas telpas kalpos gan 220.lv iegādāto preču saņemšanai tajā pašā vai nākamajā dienā, gan Marketplace pārdevēju preču vienību apstrādei. Vēl 560 m2 ir atvēlēti biroju telpu platībai, tajās nodrošinot 80 darba vietas.

Mārtiņš Pūpols, 220.lv Reģionālais vadītājs norāda, ka jaunā veikala atvēršana ir uzņēmuma stratēģisks solis vienuviet koncentrēt visus uzņēmuma darbības pīlārus, tā sekmējot gan preču pieejamību, gan ātrāku apriti. Turpina M. Pūpols: “Jaunais 220.lv veikals ir mūsu zīmola flagmanis, ar lielāko klātienes show room zāli, kur klienti varēs klātienē apskatīt un iegādāties dažādu populārāko kategoriju preces. Ar šī veikala atvēršanu vēlamies saviem pircējiem sniegt labāko iepirkšanās pieredzi ne vien tiešsaistē, bet arī klātienē.“

Plašāk veikalā uz vietas pārstāvētās preču kategorijas ir parfimērija, kosmētika, mazā sadzīves tehnika, elektronika, bērnu preces, dārza preces un mājsaimniecības preces.

M. Pūpols arī norāda, ka jaunā veikala lokācija tika izvēlēta mērķtiecīgi, domājot par augošo Marketplace pārdevēju pievienošanos 220.lv tirdzniecības platformai. Informē M. Pūpols: “Marketplace ir kļuvis par 220.lv darbības stūrakmeni un palīdz veidot mūsu augošo klientu bāzi, nodrošinot vēl nebijušu preču apjomu un preču kategoriju dažādību. Šobrīd katru mēnesi Krasta ielas 52 noliktavā mēnesī tiek apstrādāti vairāk kā 50 000 Marketplace pārdevēju pasūtījumi un sagaidām, ka šis apjoms augs. Vienlaikus šāda līmeņa noliktava ļauj mums turpināt attīstīt Marketplace pārdevēju segmentu, šajā jomā jau vairāk nekā 3 gadu esot celmlaužiem.”

No šodienas jaunajā preču saņemšanas punktā darbosies 16 darbinieki, taču, reaģējot uz pircēju plūsmas intensitāti, to ir plānots palielināt līdz 20 darbiniekiem, tādējādi nodrošinot, ka internetā iegādāto preču saņemšana ir pircējiem maksimāli ērta.

Veikals un preču saņemšanas punkts Krasta ielā 52 būs atvērts ierastajā darba laikā  darba dienās no pulksten 09:00 līdz 20:00, savukārt sestdienās no pulksten 10:00 līdz 17:00 un svētdienās no pulksten 10:00 līdz 15:00.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…