Sākums Jaunumi Aicina pieteikties bezmaksas “Photoshop” grafiskās apstrādes apmācībām Liepājā

Aicina pieteikties bezmaksas “Photoshop” grafiskās apstrādes apmācībām Liepājā

4 minūtes lasīšanai
digitalo inovaciju parks

Digitālo inovāciju parks (DIGIP) aicina apgūt grafisko apstrādi ar “Adobe Photoshop”, digitālo prasmju apmācības programmā “PhotoEdit Kick”. Programma, kas veidota sadarbībā ar tehnoloģiju jaunuzņēmumu Giraffe360, ļaus interesentiem bez īpašām priekšzināšanām mēneša laikā iegūt vērtīgas zināšanas foto apstrādes pamatos, kas var kļūt par pamatu  informācijas tehnoloģiju (IT) karjeras sākumam. Apmācības tiks uzsāktas 2023. gada 9. janvārī un ir orientētas uz praktisku zināšanu apgūšanu, kas izmantojamas karjeras uzsākšanai IT jomā, tai skaitā uzņēmumā Giraffe360.

2022. gada augustā DIGIP, saglabājot savu vīziju par sabiedrību ar augstām digitālām prasmēm, izziņoja jaunu digitālo prasmju apmācību programmu “Tech Kick”, kuras mērķis ir 3 gadu laikā palīdzēt 1000 cilvēkiem atrast sev piemērotāko IT profesiju un spert pirmos soļus IT karjerā. “Tech Kick” ir apmācību platforma, kura īsu apmācību kursu veidā dod kādam nepieciešamo “spērienu” (kick – no angļu val.) un iespēju apgūt mūsdienīgas un pieprasītas IT jomas prasmes, un jaudīgi uzsākt darbu kādā no IT profesijām.

Apmācības “PhotoEdit Kick” sāksies  ar 2023. gada 9. janvārī un triju nedēļu garumā ļaus interesentiem bez īpašām priekšzināšanām apgūt grafiskās apstrādes programmu “Adobe Photoshop”, kas pašlaik ir viens no visaugstāk novērtētajiem dizaineru un foto apstrādes nozares profesionāļu rīkiem. Tas piedāvā vairāku līmeņu foto apstrādi, iekļaujot zīmēšanu un dažādu efektu pielietošanu, kas, tajā skaitā, izmanto arī mašīnmācīšanās filtrus. Apmācības vadīs spējīgi pasniedzēji un mentori ar ilggadēju pieredzi grafiskajā apstrādē. Būs iespēja apgūt prasmes, kas ieliks veiksmīgu un labi strukturizētu pamatu darbam ar Photoshop ikdienas un profesionālos projektos. Teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas vairākās praktiskās meistarklasēs kopā ar Giraffe360 speciālistiem. Pēc sekmīgas apmācību absolvēšanas vairākiem programmas dalībniekiem būs iespēja iegūt apmaksātu praksi un turpināt karjeru strauji augošā robotikas jaunuzņēmumā Giraffe360.

Giraffe360 nodrošina nekustamā īpašuma vizuālā satura radīšanu, kas balstīts uz pašu izstrādātu iekārtu – unikālu kameru telpu skenēšanai. Tehnoloģija dod iespēju veidot 360° virtuālās tūres, telpu plānojumus un augstas kvalitātes fotogrāfijas. Izveidotais saturs klientiem ir pieejams paša uzņēmuma izstrādātā tiešsaistes platformā. Giraffe360 ir strauji augošs uzņēmums ar birojiem Latvijā, Lielbritānijā un ASV. Uzņēmuma pārstāvniecība atrodas arī Liepājā, kur atrodas programmēšanas un grafiskās apstrādes birojs. Apmācību programma izstrādāta ciešā saiknē ar uzņēmuma profesionāļiem, vēršot uzmanību tieši uz praktisku risinājumu apgūšanu, ko veiksmīgi papildina Digitālo inovāciju parka jau iepriekš organizēto apmācību kursu “Digital Kick” un “Web Kick” pieredze, kur bija iespējams apgūt digitālo uzņēmējdarbību un mājaslapu izstrādes pamatus. Tāpat individuālam atbalstam būs pieejams mentora atbalsts un sekošana līdzi individuālajai izaugsmei.

Pieteikties apmācībām “PhotoEdit Kick” iespējams jau tagad mājaslapā www.digip.lv/photoedit, kur iespējams uzzināt vairāk par pasniedzējiem un mentoriem, kā arī apmācību programmu.

Papildu informāciju par Digitālo inovāciju parku: Digitālo inovāciju parks atklāts 2020. gada augustā  Liepājā ar mērķi apvienot digitālo un informācijas tehnoloģiju jomas speciālistus un popularizēt šīs jomas attīstību un nostiprināšanu sabiedrībā, atbalstīt inovatīvas un tehnoloģiski orientētas uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmi, jaunu darba vietu radīšanu, kā arī rosināt jaunatnes interesi inovatīvo tehnoloģiju uzņēmējdarbībā un digitālo prasmju attīstībā. Biedrība vēlas arī veicināt finansējuma piesaisti, atbalstot inovatīva un tehnoloģijās orientēta biznesa attīstību, radot jaunas darba vietas IT jomā, veicinot sadarbību gan starptautiskā mērogā, gan  izglītības un uzņēmējdarbības sektorā, kā arī organizējot pasākumus, kas iepazīstina ar IT jomas iespējām.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…