Sākums Jaunumi Ar Tolders Labākie piedāvājumi burtiski atrod Tevi pašu

Ar Tolders Labākie piedāvājumi burtiski atrod Tevi pašu

2 minūtes lasīšanai
tolders

Latvijas tirgum radīta unikāla mobilā aplikācija “Tolders” kā ikdienas palīgs, kas vienuviet apkopo populārāko veikalu un internetveikalu zīmolu īpašos piedāvājumus un akcijas. Mobilā aplikācija jau šobrīd vienuviet apvieno preces no vairāk nekā 60 populārākajiem veikaliem.

Tolders aplikācija radīta, lai ļautu pircējiem vienuviet atrast īpašos un akciju piedāvājumus no veikaliem un internetveikaliem Latvijā. Vairs nav nepieciešams izskatīt visu internetu. Ar Tolders Labākie piedāvājumi burtiski atrod Tevi pašu!

Ar Tolders viss ir vienkārši:

  1. Lejupielādē App store, Google Play vai caur http://www.tolders.lv
  2. Norādi sev interesējošās preču kategorijas;
  3. Apskati preces kategoriju skatā vai pie visiem piedāvājumiem;
  4. Saņem notifikāciju, kad jauna akcijas prece no tev interesējošās kategorijas/apakš kategorijas vai veikala ir pievienota.

Ar mobilo aplikāciju “Tolders” – iespējams vienkopus atrast īpaši izdevīgus piedāvājumus ,īpašus atlaižu kodus ar kuriem preces var iegādāties par nekur citur neatrodamām cenām gan internetveikalos, gan fiziskos veikalos. Pircējiem ir iespēja atzīmēt sev interesējošās preču kategorijas un pēc tām Tolders lietotne piemeklē un piedāvā attiecīgo kategoriju preces pēc jūsu norādītajām interesēm. Lietotnē ir iespēja saņemt paziņojumus un tādā veidā nepalaist garām kādu īpašu vai akcijas piedāvājumu no iecienīta veikala vai preču kategorijas.

“Aplikācijas ideja radās no problēmas, ar kuru bieži paši saskaramies – ir ļoti daudz veikalu un internetveikalu, informācijas apjoms ir pārsātināts un cilvēkam ir jāpatērē ļoti daudz laika, lai atrastu to, ko vēlas un par labu, atbilstošu cenu,” stāsta “Tolders” idejas autors Reinis Miljons, kuram šī nav pirmā pieredze mobilās lietotnes radīšanā Latvijā. Kā stāsta mobilās aplikācijas autors, darbs un gūtā pieredze pie pirmās mobilās aplikācijas “Riga Original”, kas paredzēta tūristiem, bet nu jau guvusi arī vietējo iedzīvotāju atzinību, ļoti noderējusi “Tolders” izstrādes un iedzīvināšanas procesā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…