• Sākums /
  • Jaunumi /
9. jūlijs, 2020

Arī Latvijas Pasta mobilajā lietotnē paziņojumu iespēja par sūtījumu saņemšanu

latvijas pasts

Uzlabojot klientu ērtības un veicinot pasta sūtījumu ātrāku saņemšanu, Latvijas Pasts papildinājis elektronisko aicinājumu saņemšanas iespējas – tagad arī Latvijas Pasta mobilajā lietotnē var redzēt paziņojumus par pasta nodaļās pienākušiem reģistrētiem – izsekojamiem, ierakstītiem un apdrošinātiem – sūtījumiem. Lai saņemtu aicinājumu Latvijas Pasta mobilajā lietotnē, tālruņa iestatījumos konkrētajai lietotnei jāatļauj paziņojumu rādīšanas iespēja, bet uz reģistrētā sūtījuma jābūt norādītam korektam adresāta mobilā tālruņa numuram.

Latvijas Pasts saviem klientiem sācis piedāvāt iespēju saņemt e-aicinājumu par pienākušu reģistrētu – izsekojamu, ierakstītu vai apdrošinātu – pasta sūtījumu ne tikai īsziņas formātā, bet arī mobilajā lietotnē. Šo pakalpojumu var izmantot fiziskas un juridiskas personas par tiem pasta nodaļā saņemtajiem reģistrētajiem sūtījumiem, uz kuriem norādīts pareizs adresāta mobilā tālruņa numurs.

Minētais risinājums ir ērti izmantojams tiem klientiem, kas Latvijas Pasta mobilo lietotni lieto ikdienā, jo brīdī, kad sūtījums tiek pieņemts un reģistrēts konkrētajā pasta nodaļā, adresāts saņem informatīvu paziņojumu par sūtījuma izsniegšanas iespējām attiecīgajā nodaļā.

Lai Latvijas Pasta mobilajā lietotnē saņemtu paziņojumus par reģistrētiem sūtījumiem, tālruņa iestatījumos konkrētajai lietotnei nepieciešams atļaut rādīt paziņojumus, bet uz sūtījuma jābūt norādītam tam adresāta tālruņa numuram, kurā instalēta arī Latvijas Pasta mobilā lietotne.

Sākotnēji, līdz sistēmas pilnai ieviešanai, adresāts, kas būs piekritis paziņojumiem mobilajā lietotnē, saņems tos gan tālruņa mobilo īsziņu formātā, gan arī Latvijas Pasta mobilajā lietotnē, taču tuvāko mēnešu laikā plānots pāriet uz paziņojumiem tikai mobilajā lietotnē. Ja adresāts nebūs aktivizējis iespēju saņemt paziņojumus Latvijas Pasta mobilajā lietotnē, šī informācija tiks sūtīta mobilajā īsziņā.

Latvijas Pasta mobilo lietotni iespējams lejupielādēt: Apple un Android ierīču lietotāji.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pāreju uz pakalpojumu sniegšanu digitālajā vidē, nodrošinot pieejamāku pasta pakalpojumu servisu un samazinot resursu patēriņu. Elektronisko aicinājumu pakalpojumu mobilo īsziņu veidā Latvijas Pasts ieviesa 2017.gada novembrī, un līdz šim izsūtīts jau vairāk nekā 11 miljoni šādu īsziņu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda