9. oktobris, 2021

ASV izklaides milzis HBO Max būs pieejams Latvijā

hbo max

Video straumēšanas serviss “HBO Max” 6. oktobrī nāca klajā ar paziņojumu, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā sāks darbību 27 teritorijās. 2022. gadā tas notiks septiņās jaunās valstīs (līdztekus divdesmit jau apstiprinātajām valstīm) – Nīderlandē, Turcijā, Grieķijā, Islandē, Igaunijā, Lietuvā un arī Latvijā.

“HBO Max” pirmo reizi Eiropā apvieno vienuviet tādus populārus izklaides zīmolus kā “Warner Bros”, HBO, DC, “Cartoon Network” un “Max Originals”.

“Warner Bros” filmas šogad Skandināvijā un nākamgad Spānijā, Portugālē, Nīderlandē, Grieķijā, Islandē, Centrālajā un Austrumeiropā būs pieejamas “HBO Max” jau 45 dienas pēc laišanas klajā kinoteātros.

“HBO Max” klientus gaida izdevīgs piedāvājums – Skandināvijā samazināta mēneša abonēšanas maksa, Spānijā tā saglabājas līdzšinējā apjomā, bet jaunie saņems gada abonementu par astoņu mēnešu abonēšanas maksu

“HBO Max” ziņo, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā pakalpojumi būs pieejami klientiem 27 teritorijās. Vispirms – 2021. gada 26. oktobrī – “HBO Max” sāks darbību Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Spānijā un Andorā, bet 2022. gadā – Centrālajā, Austrumeiropā un Portugālē.

“HBO Max” ierodas Eiropā, piedāvājot simtgades labākās filmas un seriālus no “Warner Bros”, “HBO”, “Max Originals”, “DC” un “Cartoon Network” apcirkņiem,” stāsta Johanness Lārčers, “HBO Max International” vadītājs.

“No “Dziedot lietū” un “Matriksa” līdz “Troņu spēlēm” un “Slepkavībai Īsttaunā”… – mūsuprāt, ikviens no ģimenes mūsu klāstā atradīs kaut ko sev piemērotu un baudāmu. Drīz “HBO Max” darbosies jau 27 valstīs Eiropā un 67 valstīs visā pasaulē. Turklāt tas vēl nav viss. Līdz 2026. gadam mēs plānojam piedāvāt pakalpojumus 190 teritorijās.”

“HBO Max” abonementiem būs pievilcīgas cenas – gada abonements būs astoņu mēnešu cenā, ļaujot ietaupīt vairāk nekā 30 procentus. Spānijā un Somijā mēneša abonementa cena tiks samazināta līdz aptuveni 5,99 eiro. Arī Skandināvijā mēneša abonementa cena būs samazināta, bet pašreizējā atlaide Spānijā tiks saglabāta arī turpmāk. Pirms pakalpojumu ieviešanas 26. oktobrī izdevīgu piedāvājumu saņems jaunie klienti.

“Mēs izklaidējam fanus Eiropā jau kopš mūsu pirmā “HBO” kanāla ieviešanas Ungārijā tālajā 1991. gadā. Eiropas kontinentā mēs nodrošinām straumēšanu savās “HBO” zīmola platformās jau vairāk nekā desmit gadus. “HBO Max” iezīmē jauna pakalpojuma ieviešanu. Tas pacels esošo izklaidi jaunā līmenī, sniedzot uzlabotu skatīšanās pieredzi un daudz plašāku satura klāstu par ļoti pievilcīgu cenu. Mēs priecājamies, ka Eiropas klientiem būs iespēja baudīt “HBO Max”,” komentē Kristīna Sulebaka, zīmola vadītāja Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

“HBO Max” piedāvās ne tikai populārāko izklaidi no ASV, bet arī sniegs iespēju stundām ilgi baudīt Eiropas labāko satura veidotāju darbus “Max Original” paspārnē.

Saturs būs skatāms dažādās ierīcēs ar vairāku izplatīšanas partneru starpniecību, kā arī datorā, tīmekļa vietnē. Norēķināties būs iespējams ar lielāko apmaksas partneru starpniecību, piemēram, VISA, Mastercard un PayPal. 9

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda