Sākums Jaunumi ASV izklaides milzis HBO Max būs pieejams Latvijā

ASV izklaides milzis HBO Max būs pieejams Latvijā

3 minūtes lasīšanai
hbo max

Video straumēšanas “HBO Max” 6. oktobrī nāca klajā ar paziņojumu, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā sāks darbību 27 teritorijās. 2022. gadā tas notiks septiņās jaunās valstīs (līdztekus divdesmit jau apstiprinātajām valstīm) – Nīderlandē, Turcijā, Grieķijā, Islandē, Igaunijā, Lietuvā un arī Latvijā.

“HBO Max” pirmo reizi Eiropā apvieno vienuviet tādus populārus izklaides zīmolus kā “Warner Bros”, HBO, DC, “Cartoon Network” un “Max Originals”.

“Warner Bros” filmas šogad Skandināvijā un nākamgad Spānijā, Portugālē, Nīderlandē, Grieķijā, Islandē, Centrālajā un Austrumeiropā būs pieejamas “HBO Max” jau 45 dienas pēc laišanas klajā kinoteātros.

“HBO Max” klientus gaida izdevīgs piedāvājums – Skandināvijā samazināta mēneša abonēšanas maksa, Spānijā tā saglabājas līdzšinējā apjomā, bet jaunie klienti saņems gada abonementu par astoņu mēnešu abonēšanas maksu

“HBO Max” ziņo, ka sākotnējā Eiropas aptveršanas posmā pakalpojumi būs pieejami klientiem 27 teritorijās. Vispirms – 2021. gada 26. oktobrī – “HBO Max” sāks darbību Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Spānijā un Andorā, bet 2022. gadā – Centrālajā, Austrumeiropā un Portugālē.

“HBO Max” ierodas Eiropā, piedāvājot simtgades labākās filmas un seriālus no “Warner Bros”, “HBO”, “Max Originals”, “DC” un “Cartoon Network” apcirkņiem,” stāsta Johanness Lārčers, “HBO Max International” .

“No “Dziedot lietū” un “Matriksa” līdz “Troņu spēlēm” un “Slepkavībai Īsttaunā”… – mūsuprāt, ikviens no ģimenes mūsu klāstā atradīs kaut ko sev piemērotu un baudāmu. Drīz “HBO Max” darbosies jau 27 valstīs Eiropā un 67 valstīs visā pasaulē. Turklāt tas vēl nav viss. Līdz 2026. gadam mēs plānojam piedāvāt pakalpojumus 190 teritorijās.”

“HBO Max” abonementiem būs pievilcīgas cenas – gada abonements būs astoņu mēnešu cenā, ļaujot ietaupīt vairāk nekā 30 procentus. Spānijā un Somijā mēneša abonementa cena tiks samazināta līdz aptuveni 5,99 eiro. Arī Skandināvijā mēneša abonementa cena būs samazināta, bet pašreizējā atlaide Spānijā tiks saglabāta arī turpmāk. Pirms pakalpojumu ieviešanas 26. oktobrī izdevīgu piedāvājumu saņems jaunie klienti.

“Mēs izklaidējam fanus Eiropā jau kopš mūsu pirmā “HBO” kanāla ieviešanas Ungārijā tālajā 1991. gadā. Eiropas kontinentā mēs nodrošinām straumēšanu savās “HBO” zīmola platformās jau vairāk nekā desmit gadus. “HBO Max” iezīmē jauna pakalpojuma ieviešanu. Tas pacels esošo izklaidi jaunā līmenī, sniedzot uzlabotu skatīšanās pieredzi un daudz plašāku satura klāstu par ļoti pievilcīgu cenu. Mēs priecājamies, ka Eiropas klientiem būs iespēja baudīt “HBO Max”,” komentē Kristīna Sulebaka, zīmola vadītāja Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

“HBO Max” piedāvās ne tikai populārāko izklaidi no ASV, bet arī sniegs iespēju stundām ilgi baudīt Eiropas labāko satura veidotāju darbus “Max Original” paspārnē.

Saturs būs skatāms dažādās ierīcēs ar vairāku izplatīšanas partneru starpniecību, kā arī datorā, tīmekļa vietnē. Norēķināties būs iespējams ar lielāko apmaksas partneru starpniecību, piemēram, VISA, Mastercard un . 9

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…