30. decembris, 2021

Atsauc konkrētus Electrolux Pure F9 bezvadu putekļsūcējus

electrolux pure f9

” ir pieprasījis, lai noteiktu sērijas numuru “Electrolux Pure F9” putekļsūcēju īpašnieki nekavējoties pārtrauktu ierīces lietošanu iespējamas drošības problēmas dēļ.

Minēto ierīču īpašnieki var pārbaudīt, vai viņu produkts iekļauts atsaukumā, apmeklējot uzņēmuma tīmekļa vietni.

Atklāta problēma ar produkta sastāvdaļu, kas noteiktos apstākļos var izraisīt pārkaršanu un putekļsūcēja aizdegšanos. Konkrēto produktu īpašnieki tiek lūgti sazināties ar vietējo “Electrolux” servisa centru, lai saņemtu norādījumus par produkta atdošanu atpakaļ un uzzinātu par pieejamajām risinājumu iespējām. Pārkaršana tiek uzskatīta par nopietnu risku, kas var izraisīt uguns izplatīšanos uz blakus esošu uzliesmojošu materiā.

“Līdz šim nav ziņots par miesas vai mantas bojājumiem. Tomēr, tā kā mūsu klientu ir galvenā “Electrolux” prioritāte, mēs šo jautājumu uztveram ļoti nopietni. Mēs esam nolēmuši nekavējoties atsaukt visus šī klāsta produktus,” uzsver “Electrolux” ģenerālmenedžeris Baltijas valstīs Gintauts Vaitekonis (Gintautas Vaitekonis).

Ja klientam pieder produkts ar attiecīgo produkta numuru (PNC) un ja tas atbilst iepriekš minētajam sērijas numuram (SN), nekavējoties jāpārtrauc ierīces lietošana, jāatvieno ierīce no uzlādes stacijas un jāizņem lādēšanas stacijas kontaktdakša no kontaktligzdas. Produkta modelis, PNC un sērijas numurs atrodams uz etiķetes, kas novietota aiz putekļsūcēja ciklona vienības.

Uzņēmuma servisa pārstāvniecība arī vērsīsies pie ietekmētajiem klientiem, kuru kontaktinformācija ir pieejama tieši vai ar mazumtirgotāju starpniecību, lai sniegtu norādījumus, kā atdot produktu atpakaļ, un informēs par klientiem pieejamajiem risinājuma variantiem (piemēram, produkta aizstāšanu).

Ja modelis un produkta numurs (PNC) atbilst uzņēmuma tīmekļa vietnē norādītajam sērijas numura (SN) diapazonam un ar ierīces īpašnieku vēl nav sazinājies “Electrolux” pārstāvis vai mazumtirgotājs, pie kura ierīce tika iegādāta, pircēji ir aicināti zvanīt uz vietējo “Electrolux” pakalpojumu centru (tel. nr. 37166778818), lai saņemtu plašāku informāciju.

Iespējama produkta pārkaršana var notikt tikai tad, ja ierīce tiek izmantota, bet ne uzlādēšanas vai gaidīšanas režīmā. Lūgums ņemt vērā: produkti ar citiem sērijas numuriem “Electrolux Pure F9” modeļa diapazonā nav pakļauti minētajam bīstamības riskam. Citi “Electrolux” produkti, ieskaitot citus putekļsūcēja modeļus, nav pakļauti minētajam bīstamības riskam.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.