Sākums Jaunumi Igaunijas avatāru platforma Ready Player Me piesaista 11,5 miljonu eiro finansējumu

Igaunijas avatāru platforma Ready Player Me piesaista 11,5 miljonu eiro finansējumu

1 minūtes lasīšanai
Ready Player Me

Igaunijā dibinātā trīsdimensiju avatāru platforma “Ready Player Me”, kas agrāk bija pazīstama kā “Wolf3D” piesaistījusi 13 miljonus ASV dolāru (11,5 miljoni eiro), lai virtuālās pasaules savienojošo avatāru tehnoloģiju paplašinātu globālā līmenī.

A sērijas investīciju kārtā iesaistījās kompāniju “Wise” un “Teleport” dibinātāji Tāvets Hinrikuss un Stens Tamkivi, “GitHub” līdzdibinātājs Toms Prestons-Verners, “Adobe” paplašinātās realitātes vadītājs un “Mixamo” dibinātājs Stefano Koraca, “Samsung Next”, “NordicNinja” un “Konvoy Venture”, un daudzi citi.

“Ready Player Me” par savu mērķi noteicis noklusējuma identitātes sistēmas izveidi metaversā, kur spēlē, strādā un sadarbojas tūkstošiem virtuālo pasauļu iedzīvotāju. Igaunijas jaunuzņēmums vēlas izveidot avatāru, kas būtu izmantojams visās metaversa vidēs un lietotājam nebūtu jārada jauns avatārs katrai spēlei vai lietotnei.

Kompānija vēlas ne tikai veidot pielāgotu saturu un avatārus ar dažādiem stiliem un uzlabotu sniegumu, bet arī palīdzēt attīstītajiem pelnīt ar avatāriem, izmantojot pirkumus lietotnēs un NFT.

Iepriekšējās finansēšanas kārtās savu ieguldījumu jaunuzņēmumā sniedza “Trind VC”, “Spring Capital”, “Koha Capital”, “Startup Wise Guys”, Igaunijas Biznesa skola, “Sandbox” dibinātājs Sebastjans Boržē, bijušais “Rovio” vadītājs Pēters Vesterbaka, “CTRL Labs” dibinātājs Džošua Dujans un “Bolt” vadītājs Markuss Villigs.

“Ready Player Me” platformu izmanto vairāk nekā 1000 spēļu kompāniju, tostarp “VRChat”, “Somnium Space”, “Verizon” un “Hiberworld”. Tā sadarbijas ar tādiem zīmoliem kā “Warner Brothers”, “Dior” un “New Balance”, kā arī māksliniekiem, piemēram, “Deadmau5” un “Smearballs”.

Šogad kompānija piedzīvoja strauju izaugsmi, platformu izmantojošo kompāniju skaitam pieaugot no 25 līdz 1000.

Izmantojot piesaistīto finansējumu, “Ready Player Me” turpinās paplašināt partneru tīklu un dubultot darbinieku skaitu birojos Tallinā, Berlīnē un Ņujorkā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…