10. septembris, 2020

Baltcom iegādājies Daugavpils interneta operatoru Dautkom TV

bite cita kompanija logoLV

Šā gada 12. augustā tika parakstīts līgums par Daugavpils televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzēja “Dautkom ” pāriešanu “Baltcom” īpašumā. Darījums stāsies spēkā pēc Konkurences padomes atļaujas saņemšanas. Komunikācija ar Konkurences padomi uzsākta 7. septembrī. Izskatīšanas process var aizņemt līdz četriem mēnešiem, informē “Baltcom”.

Darījuma cena un citi nosacījumi ir konfidenciāli. Darījuma vadošais finanšu konsultants pārdevējiem bija “Superia Corporate Finance”. Darījuma juridiskās konsultācijas pārdevējiem sniedza advokātu birojs “Glimstedt”. Darījuma juridisko atbalstu pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse, un objekta juridisko pārbaudi veica zvērinātu advokātu birojs “Fort”.

“Dautkom TV” turpinās saņemt visus līdzšinējos pakalpojumus, tāpēc nav nepieciešams pārslēgt līgumus. Pašreizējās cenas un nosacījumi paliks nemainīgi, savukārt nākotnē tiks attīstīti jauni piedāvājumi. Tiks saglabāti arī klientu centri un operatīvs tehniskais atbalsts, kas nodrošinās klientiem ierasto servisu.

“Baltcom” Dmitrijs Ņikitins norāda, ka uzņēmums paplašina savu darbību otrā lielākajā pilsētā Latvijā. “Dautkom TV” klienti varēs sagaidīt pakalpojumu klāsta paplašinājumu un inovatīvus risinājumus. Piemēram, kļūs pieejama gudrā interaktīvā . Plānots modernizēt optisko tīklu, kā rezultātā kļūs pieejams simetrisks optiskais ar ātrumu līdz 1000Mbit/s.

Kā skaidro “Dautkom TV” līdzšinējā īpašniece Jeļena Pankeviča, šā darījuma mērķis ir nodrošināt tīkla infrastruktūras modernizāciju un turpmāko attīstību. Šobrīd “Dautkom TV” piedāvā saviem abonentiem vairāk nekā 130 digitālās televīzijas kanālus, tostarp HD kvalitātē, kā arī ātrgaitas optisko un radio internetu. Kopējais “Dautkom TV” pazemes komunikāciju garums ir vairāk nekā 100 km. 2019. gadā “Dautkom TV” apgrozījums bija 3 708 544 eiro.

“Baltcom” ir dibināts 1991. gadā. 2020. gadā “Baltcom” kļuva par SIA “ Latvija” meitas uzņēmumu, tādā veidā pievienojoties “Bites grupai”.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.