Sākums Jaunumi Baltcom iegādājies Daugavpils interneta operatoru Dautkom TV

Baltcom iegādājies Daugavpils interneta operatoru Dautkom TV

2 minūtes lasīšanai
bite cita kompanija logoLV

Šā gada 12. augustā tika parakstīts līgums par Daugavpils televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzēja “Dautkom TV” pāriešanu “Baltcom” īpašumā. Darījums stāsies spēkā pēc Konkurences padomes atļaujas saņemšanas. Komunikācija ar Konkurences padomi uzsākta 7. septembrī. Izskatīšanas process var aizņemt līdz četriem mēnešiem, informē “Baltcom”.

Darījuma cena un citi nosacījumi ir konfidenciāli. Darījuma vadošais finanšu konsultants pārdevējiem bija “Superia Corporate Finance”. Darījuma juridiskās konsultācijas pārdevējiem sniedza advokātu birojs “Glimstedt”. Darījuma juridisko atbalstu pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse, un objekta juridisko pārbaudi veica zvērinātu advokātu birojs “Fort”.

“Dautkom TV” klienti turpinās saņemt visus līdzšinējos pakalpojumus, tāpēc nav nepieciešams pārslēgt līgumus. Pašreizējās cenas un nosacījumi paliks nemainīgi, savukārt nākotnē tiks attīstīti jauni piedāvājumi. Tiks saglabāti arī klientu centri un operatīvs tehniskais atbalsts, kas nodrošinās klientiem ierasto servisu.

“Baltcom” vadītājs Dmitrijs Ņikitins norāda, ka uzņēmums paplašina savu darbību otrā lielākajā pilsētā Latvijā. “Dautkom TV” klienti varēs sagaidīt pakalpojumu klāsta paplašinājumu un inovatīvus risinājumus. Piemēram, kļūs pieejama gudrā interaktīvā televīzija. Plānots modernizēt optisko tīklu, kā rezultātā kļūs pieejams simetrisks optiskais internets ar ātrumu līdz 1000Mbit/s.

Kā skaidro “Dautkom TV” līdzšinējā īpašniece Jeļena Pankeviča, šā darījuma mērķis ir nodrošināt tīkla infrastruktūras modernizāciju un turpmāko attīstību. Šobrīd “Dautkom TV” piedāvā saviem abonentiem vairāk nekā 130 digitālās televīzijas kanālus, tostarp HD kvalitātē, kā arī ātrgaitas optisko un radio internetu. Kopējais “Dautkom TV” pazemes komunikāciju garums ir vairāk nekā 100 km. 2019. gadā “Dautkom TV” apgrozījums bija 3 708 544 eiro.

“Baltcom” ir dibināts 1991. gadā. 2020. gadā “Baltcom” kļuva par SIA “Bite Latvija” meitas uzņēmumu, tādā veidā pievienojoties “Bites grupai”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…