Sākums Huawei Huawei izziņo Watch GT 2 Pro un Huawei Watch Fit viedpulksteņus

Huawei izziņo Watch GT 2 Pro un Huawei Watch Fit viedpulksteņus

2 minūtes lasīšanai
huawei 14

Huawei turpina paplašināt viedpulksteņu līniju ar jauniem produktiem, kas ir inovācijās balstīti, pievienojot zinātnisku akcentu tam, kā lietotāji var rūpēties par savu veselību un fizisko formu. Jaunais Huawei Watch GT 2 Pro tagad nodrošina līdz pat divām nedēļām ilgu baterijas darbības laiku, vairāk nekā 100 treniņa režīmu un profesionāla līmeņa fitnesa datu apstrādes iespējas.

Šobrīd modernākās veselības datu apstrādes funkcijas kopā ar uzlaboto Huawei TruSeen 4.0+ tehnoloģiju nodrošina precīzākus sirdsdarbības mērījumus. Viedpulkstenis piedāvā arī jaunus treniņa režīmus, tostarp slēpošanas, distanču slēpošanas, snovborda un golfa režīmu.

Jaunajam flagmaņa viedpulkstenim ir izturīgs dizains, kurā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, tostarp safīra pulksteņu kristāls, titāna korpuss un ādai draudzīga keramikas korpusa aizmugure apvienojumā ar melnu safīra stiklu, lai uzlabotu mērījumu precizitāti un valkāšanas komfortu. Turklāt Huawei Watch GT 2 Pro atbalsta lietotnes, kas nodrošina ērtu iespēju iegūt vēl vairāk papildu funkciju.

Līdz ar Huawei Watch GT 2 Pro prezentētais Huawei Watch Fit ir pirmais uzņēmuma sporta viedpulkstenis ar noapaļotu taisnstūrveida pulksteņa ciparnīcas dizainu. Viedpulkstenis apvieno žilbinošu 1,64 collu AMOLED displeju, kas ļauj parādīt vairāk satura un nodrošina labāku lietošanas pieredzi. Savukārt viedpulksteņa akumulators nodrošina līdz pat 10 dienu ilgu darbību.

Huawei Watch Fit sver tikai 34 gramus un šķiet tikpat viegls kā sporta aproce. Pulkstenī iestrādāta uzlabota Huawei TruSeen 4.0 sirdsdarbības mērījumu tehnoloģija, kas izmanto Huawei izstrādāto vairāku sensoru mākslīgā intelekta neironu tīkla algoritmu un uzlabotus pulsa sensorus, lai nodrošinātu precīzāku nepārtrauktu sirdsdarbības uzraudzību un fiksētu skābekļa līmeņa asinīs, miega kvalitātes un stresa stāvokļa izmaiņas. Visi dati tiek analizēti, lai sniegtu fitnesa padomus, kas lietotājiem palīdz dzīvot labāk un veselīgāk.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Huawei
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…