10. septembris, 2020

Huawei izziņo Watch GT 2 Pro un Huawei Watch Fit viedpulksteņus

huawei 14

turpina paplašināt viedpulksteņu līniju ar jauniem produktiem, kas ir inovācijās balstīti, pievienojot zinātnisku akcentu tam, kā lietotāji var rūpēties par savu veselību un fizisko formu. Jaunais Huawei Watch GT 2 Pro tagad nodrošina līdz pat divām nedēļām ilgu baterijas darbības laiku, vairāk nekā 100 treniņa režīmu un profesionāla līmeņa fitnesa datu apstrādes iespējas.

Šobrīd modernākās veselības datu apstrādes funkcijas kopā ar uzlaboto TruSeen 4.0+ tehnoloģiju nodrošina precīzākus sirdsdarbības mērījumus. Viedpulkstenis piedāvā arī jaunus treniņa režīmus, tostarp slēpošanas, distanču slēpošanas, snovborda un golfa režīmu.

Jaunajam flagmaņa viedpulkstenim ir dizains, kurā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, tostarp safīra pulksteņu kristāls, titāna korpuss un ādai draudzīga keramikas korpusa aizmugure apvienojumā ar melnu safīra stiklu, lai uzlabotu mērījumu precizitāti un valkāšanas komfortu. Turklāt Watch GT 2 Pro atbalsta lietotnes, kas nodrošina ērtu iespēju iegūt vēl vairāk papildu funkciju.

Līdz ar Watch GT 2 Pro prezentētais Huawei Watch Fit ir pirmais uzņēmuma sporta viedpulkstenis ar noapaļotu taisnstūrveida pulksteņa ciparnīcas dizainu. Viedpulkstenis apvieno žilbinošu 1,64 collu AMOLED displeju, kas ļauj parādīt vairāk satura un nodrošina labāku lietošanas pieredzi. Savukārt viedpulksteņa nodrošina līdz pat 10 dienu ilgu darbību.

Watch Fit sver tikai 34 gramus un šķiet tikpat viegls kā sporta aproce. Pulkstenī iestrādāta uzlabota Huawei TruSeen 4.0 sirdsdarbības mērījumu tehnoloģija, kas izmanto Huawei izstrādāto vairāku sensoru mākslīgā intelekta neironu tīkla algoritmu un uzlabotus pulsa sensorus, lai nodrošinātu precīzāku nepārtrauktu sirdsdarbības uzraudzību un fiksētu skābekļa līmeņa asinīs, miega kvalitātes un stresa stāvokļa izmaiņas. Visi dati tiek analizēti, lai sniegtu fitnesa padomus, kas lietotājiem palīdz dzīvot labāk un veselīgāk.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda