28. jūnijs, 2021

Huawei izsludina ikgadējo lietotņu inovāciju konkursu AppsUP

Huawei AppsUp

Tehnoloģiju ražotājs Huawei izsludina ikgadējo lietotņu inovāciju konkursu AppsUP, kurā digitālo tehnoloģiju izstrādātājiem no visas pasaules, tostarp arī Latvijas, būs iespēja sacensties par vērtīgām naudas balvām, kopējam balvu fondam sasniedzot 1 miljonu ASV dolāru. Pieteikšanās jau ir sākusies un turpināsies līdz šī gada 20. augustam.

Šī gada konkursa tēma ir “HMS (Huawei Mobile Services) visiem” un, kā jau katru gadu AppsUP konkursā, dalībnieki izstrādā inovatīvas, lokalizētas lietotnes, izmantojot HMS ekosistēmu, lai Huawei ierīču lietotājiem piedāvātu labāko viedo pieredzi.

“Ar AppsUP konkursu mēs ceram aicināt nākamās paaudzes lietotņu izstrādātājus radīt labāku lietotāju pieredzi, kas palīdzētu labāk orientēties digitālajā pasaulē. ir šī konkursa stūrakmens, un mēs ar nepacietību gaidām risinājumus, ko izstrādātāji visā pasaulē radīs, izmantojot Huawei mobilos pakalpojumus,” stāsta “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā Gunta Kursiša-Butkāne.

sniedz iespēju talantīgiem izstrādātājiem iegūt pasaules mēroga atzinību un naudas balvas līdz 15 000 ASV dolāru apmērā. Kopējais balvu fonds ir mērāms 1 miljona ASV dolāru vērtībā, kas tiks sadalīts 20 labāko lietotņu izstrādātāju no visas pasaules vidū. Tāpat balvu fonds paredz visaptverošu tehnisko atbalstu, kas paver iespējas jaunām lietotņu inovācijām. Konkursā var piedalīties visi – gan studenti un topošie izstrādātāji, gan jau atzīti profesionāļi.

Pagājušajā gada konkursā piedalījās vairāk nekā 3000 komandu no vairāk nekā 170 valstīm. Tūkstošiem inovatīvu HMS lietotņu tika iesniegtas, aptverot visas ikdienas dzīves jomas un iedvesmojot jaunos izstrādātājus radīt viedāku pieredzi veselības, fitnesa, izglītības, lauksaimniecības, vides aizsardzības, transporta, sabiedrības drošības un daudzās citās jomās. Pagājušā gada “Labākā lietotne” titulu izcīnīja bezpeļņas Catrobat ar lietotni Pocket Code, kas iedvesmoja pusaudžus un pieaugušos apgūt programmēšanas prasmes, un Zviedrijā izstrādātā lietotne Runbit, kas izaicināja lietotājus pārvērst pastaigas un skriešanu jautrā spēlē.

Šī gada AppsUP konkursa dalībnieki varēs sacensties par vairākiem citiem tituliem, piemēram, Tech Women’s Award, Excellent Student Award un Best HMS Core Innovation Award. Papildu naudas balvām finālistu lietotnes tiks reklamētas AppGallery lietotņu veikalā, kas pieejams 700 miljonu lielai auditorijai visā pasaulē. Uzvarētāji saņems arī citas vērtīgas balvas, piemēram, AppGallery reklāmas iespējas un Huawei mākoņa resursus.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāreģistrējas un jāiesniedz savi darbi, kas ir izstrādāti izmantojot izvēlētās HMS Core iespējas, oficiālajā tīmekļa vietnē no 2021. gada 10. jūnija līdz 20. augusta plkst. 18.00 (pēc Latvijas laika). Dalībnieki var reģistrēties gan individuāli, gan kā komanda, kurā ir ne vairāk kā trīs dalībnieki. Konkursā var piedalīties pieci reģioni – Eiropa, Āzija un Klusā okeāna reģions, Latīņamerika, Tuvie Austrumi un Āfrika, kā arī Ķīna.

Žūrija, kuras sastāvā būs tehnoloģiju, finanšu, spēļu nozares, kā arī Huawei eksperti, novērtēs katru pieteikumu, pamatojoties uz tā funkcionalitāti, inovāciju, sociālo vērtību un lietotāja pieredzi.

20 labākās no katra reģiona atlasītās lietotnes būs pieejamas publiskai balsošanai konkursa tīmekļa vietnē un AppGallery lietotņu veikalā. Fināla atlase tiks veikta, pamatojoties uz to, cik balsu un lejupielādes no lietotājiem saņems katrs dalībnieka veikums. Savukārt, oktobrī finālisti prezentēs savas lietotnes reģionālajos pasākumos ekspertu žūrijai, kas izvērtēs 20 atlasītos darbus ar vērtēšanas formulas palīdzību, lai noteiktu uzvarētājus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda