21. aprīlis, 2021

Huawei Latvijā laidis klajā jaunasbezvadu austiņas FreeBuds 4i

Huawei FreeBuds i

Līdz ar pirmajām siltā gaisa vēsmām, Huawei Latvijā laidis klajā jaunākās FreeBuds sērijas FreeBuds 4i. Tās būs uzticami sabiedrotie visdažādākajās pavasara āra aktivitātēs, pateicoties rekordilgam nepārtrauktas darbības laikam – līdz pat 10 stundām. Jaunās bezvadu ir aprīkotas ar aktīvo trokšņu slāpēšanas funkciju, no dabas iedvesmotu ergonomisku dizainu un nemainīgi augstu audio kvalitāti, ļaujot visiem lietotājiem baudīt visaptverošu skaņas pieredzi neatkarīgi no vietas un laika.

Mūzika visas dienas garumā

“Akumulatora darbības ir galvenā patērētāju prasība, izvēloties jaunas austiņas. FreeBuds 4i uzlādes korpusā ir iebūvēts augsta enerģijas blīvuma akumulators, kas dod iespēju mazākam izmēram nodrošināt ilgāku akumulatora darbības laiku,” stāsta Aleksandrs Jekimovs, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Kad trokšņu slāpēšanas funkcija ir izslēgta, FreeBuds 4i piedāvā līdz pat 10 stundām nepārtrauktu mūzikas atskaņošanu vai 6,5 stundas saziņai balss zvanos. Kopā ar uzlādes korpusu var sasniegt 22 stundas garu mūzikas atskaņošanas laiku vai 14 stundas balss zvaniem. Ja trokšņu slāpēšanas funkcija ir ieslēgta, austiņas piedāvā līdz pat 7,5 stundas nepārtrauktas mūzikas atskaņošanu un 5,5 stundas balss zvaniem. Turklāt, nozares vadošā ātrās uzlādes tehnoloģija nodrošina 4 stundas garu audio baudījumu, izmantojot tikai 10 minūtes akumulatora uzlādei, tāpēc lietotājiem nav jāuztraucas par ierīces darbības laiku, atrodoties ārpus mājām.

Ērts izmērs un mūsdienīgs dizains

Bezvadu austiņu FreeBuds 4i ovālā forma un kompaktais dizains ir veidots iedvesmojoties no Islandes melno smilšu pludmalē atrodamajiem oļiem. Līdzās ergonomiski ērtajam dizainam, ir pieejamas divās krāsās – keramikas baltā un ogļu melnā tonī.

FreeBuds 4i uzlādes korpuss ir veidots, lai ērti iegultos lietotāja plaukstā – ideāls izmērs, ko komfortabli turēt rokās. Huawei dizaineru mērķis bija izstrādāt dizainu aktīviem un enerģiskiem lietotājiem, tāpēc jaunajām bezvadu austiņām ir veikts tūkstošiem komforta testu, lai pieņemtu auss kanālam piemērotāko dizainu, ievērojami uzlabojot ilgtermiņa valkāšanas komfortu. Pateicoties Huawei progresīvajai audio tehnoloģijai, FreeBuds 4i spēj nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes audio pieredzi jebkurā laikā un vietā.

Stabils audio ar nemainīgi augstu kvalitāti

“Huawei FreeBuds 4i sevī iekļauj pielāgotus komponentus patiesi labai lietotāja pieredzei, tostarp 10 mm lielus skaļruņus, lai piedāvātu lielāku amplitūdu jaudīgam basa sniegumam. arī izmanto “PEEK + PU” polimēra kompozītdiafragmu, kas ir elastīga un spēcīga, nodrošinot augstu jutību un dinamisku reakciju, ļaujot lietotājiem sadzirdēt sīkākās instrumentu nianses savā iemīļotajā mūzikā. Tajā pašā laikā lieliskā vēja trokšņu samazināšanas struktūra nodrošina skaņas efektu konsekvenci, ērtākai klausīšanās pieredzei,” skaidro A. Jekimovs.

Dzirdiet tikai to, ko vēlaties

FreeBuds 4i caur mikrofoniem uztver apkārtējo troksni un rada pretēju skaņas vilni, lai samazinātu trokšņu dzirdamību. Trokšņu slāpēšanas algoritms ir paredzēts tipiskām ikdienas situācijām, piemēram, piepildīts tirdzniecības centrs, skaļš sabiedriskais transports, dzelzceļa stacija, birojs vai cilvēku balsis fonā, nodrošinot lietotājiem efektīvu trokšņu slāpēšanas pieredzi.

“Huawei ir aprīkotas arī ar apkārtējo skaņu uztveršanas režīmu, ļaujot lietotājiem dzirdēt apkārt notiekošo, nenoņemot austiņas. Vienkārši turot pirkstu uz austiņas, FreeBuds 4i automātiski pārslēdzas starp uztveršanas režīmu un aktīvo trokšņu slāpēšanas režīmu,” stāsta A. Jekimovs.

Lai samazinātu vides trokšņa traucējumus un uzlabotu balss skanējumu abās zvana pusēs, FreeBuds 4i izmanto trīs pret traucējumiem vērstas tehnoloģijas. Ekskluzīvā staru kūļa veidošanas tehnoloģija ļauj mikrofoniem precīzi uztvert lietotāja balsi, toties divu mikrofonu sistēmai ir šķeltā kanāla konstrukcija, lai efektīvi samazinātu vēja radīto skaņu, un mākslīgā intelekta trokšņu mazināšanas tehnoloģija filtrē papildu fona troksni.

Precīza funkciju izpilde

“Papildus augstajai audio kvalitātei jaunās Huawei nodrošina lielisku mijiedarbības pieredzi. Lietotāji var viegli kontrolēt mūzikas atskaņošanu, balss zvanus un pārslēgties starp uztveršanas un trokšņu slāpēšanas funkcijām ar vienu pieskārienu. Savienojot ar citām ierīcēm, skaidri parādīsies par austiņu un uzlādes korpusa akumulatora darbības ilgumu,” skaidro A. Jekimovs.

Lai ikvienam viedtālruņa lietotājam nodrošinātu visaptverošu audio pieredzi, visas Huawei FreeBuds sērijas bezvadu austiņas, ieskaitot FreeBuds 4i, ir saderīgas ar citām operētājsistēmām, tostarp iOS un Android.

Latvijā Huawei FreeBuds 4i jau ir pieejamas veikalos. Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena 79 eiro.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda