Sākums Jaunumi Bite Latvija investē 5 miljonus eiro tīkla drošībā un efektivitātē

Bite Latvija investē 5 miljonus eiro tīkla drošībā un efektivitātē

4 minūtes lasīšanai
Bite

“Bite Latvija” sadarbībā ar globālo tehnoloģiju līderi “Nokia”, ir spēris nozīmīgu soli sava fiksētā tīkla infrastruktūras attīstībā, kļūstot par pirmo operatoru Baltijā un vienu no pirmajiem Eiropā, kas savos IP sakaru tīklos integrējis “Nokia” 800GE maršrutēšanas tehnoloģiju un revolucionāro “Nokia” drošības risinājumu “Deepfield Defender”. Šīs tehnoloģijas veido vienotu “Nokia” ekosistēmu, kas nodrošina nepārspējamu tīkla drošību un datu plūsmas efektivitāti.

“Nokia” inovatīvās tehnoloģijas, kuru ieviešanā “Bite Latvija” investē 5 miljonus eiro, ļauj uzņēmumam ne tikai efektivizēt tīklu un padarīt to drošāku, bet arī uzlabot esošo servisu kvalitāti, veidojot pamatu nākotnes inovācijām un pakalpojumiem, kas būs pieprasīti 5G tīkla kontekstā.

Ņemot vērā pieaugošo kiberdraudu apjomu un sarežģītību digitālajā vidē, “Nokia” drošības risinājums “Deepfield Defender” nodrošina, ka “Bite Latvija” tīkls ir gatavs aizsargāt sevi un savus klientus pret jauniem un aizvien izsmalcinātākiem kiberdraudiem. Tas ir īpaši svarīgi šodien, kad datu drošība un privātums kļūst par aizvien nozīmīgāku patērētāju un uzņēmumu prioritāti.

“Nokia tehnoloģiju ieviešana Bites infrastruktūrā ir īpaši nozīmīga šajā laikmetā, ņemot vērā straujo 5G tehnoloģijas izvēršanu un eksponenciāli pieaugošo datu patēriņu. 5G tīkli nodrošina ievērojami ātrāku datu pārraidi, zemāku latentumu un spēju vienlaicīgi apkalpot ievērojami lielāku skaitu ierīču. Tas nozīmē, ka tīkla infrastruktūras spēja nodrošināt augstas drošības standartus un efektīvu datu plūsmu kļūst būtiski svarīgāka nekā jebkad agrāk,” saka Renāts Fasuļins, “Bite Latvija” IKT risinājumu vadītājs.

Ieguldot “Nokia” risinājumā “Deepfield Defender”, “Bite Latvija” nostiprina savu pozīciju kā inovācijas līderis, piedāvājot biznesa klientiem iespēju integrēt šo drošības risinājumu savā infrastruktūrā bez nepieciešamības veikt tiešas kapitāla izmaksas pašiem. Šis pieejas veids ļauj arī citu nozaru uzņēmumiem piekļūt tehnoloģijām, kas agrāk bija pieejamas tikai lielajiem tīkla operatoriem, tādejādi veicinot drošības un inovāciju pieejamību plašākam klientu lokam.

Džefs Smits (Jeff Smith), “Nokia Deepfield” vice prezidents un vadītājs: “Bite Latvija ir pirmais operators Baltijā un viens no pirmajiem Eiropā, kas, apvienojot Nokia 800GE maršrutēšanas tehnoloģiju ar Deepfield Defender, ievieš nākamās paaudzes DDoS drošības risinājumu. Izmantojot Deepfield Defender mākslīgā intelekta vadīto lielo datu tīkla analītiku draudu noteikšanai reāllaikā, kā arī spēju mazināt draudus visa tīkla līmenī, Nokia DDoS drošības risinājums nodrošinās Bite Latvija izcilu spēju aizsargāt savu tīklu un pakalpojumus pret sarežģītiem kiberdraudiem, ieskaitot DoS un DDoS uzbrukumus, un piedāvāt klientiem nepārspējamu aizsardzības līmeni.”

“Nokia” drošības risinājums “Deepfield Defender” izmanto plašu datu analītiku un mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai identificētu un risinātu draudus reāllaikā, aizsargājot tīklu no iespējamiem kiberuzbrukumiem pirms tie var radīt kaitējumu. Šis risinājums nodrošina, ka “Bite Latvija” tīkla infrastruktūra ir ne tikai aizsargāta, bet arī spēj efektīvi reaģēt uz jebkādiem drošības izaicinājumiem, tādējādi nodrošinot augstāku interneta piekļuves kvalitāti un drošību klientiem.

“Nokia” DDoS drošības risinājums izmanto esošās “Nokia” maršrutēšanas platformas, kas balstītas uz tā FP5 tīkla procesoru, kas ļauj “Bite Latvija” efektīvi palielināt tīkla jaudu un piedāvāt klientiem jaunus, ātrdarbīgus IP pakalpojumus, izmantojot augsta blīvuma, energo efektīvas 800GE maršrutēšanas saskarnes.

“Mūsu stratēģija ir skaidra – piedāvāt klientiem ne tikai tehnoloģiski augstvērtīgus pakalpojumus, bet arī darīt to atbildīgi un ilgtspējīgi. Nokia Deepfield Defender integrācija mūsu tīkla infrastruktūrā ir solis uz priekšu mūsu ceļā uz šo mērķi, nodrošinot mūsu klientiem nepārspējamu servisa kvalitāti un tīkla drošību,” piebilst Renāts Fasuļins.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…