8. decembris, 2020

Bolt elektriskie skrejriteņi būs pieejami arī ziemā

105435807 1536234584569boltbytaxifyscootersinparis2 scaled

Bolt šogad turpinās piedāvāt elektrisko skrejriteņu koplietošanas pakalpojumus arī ziemā, lai lietotājiem joprojām būtu iespēja pārvietoties un veikt īsās distances atbildīgi. Situācija tiks pastāvīgi izvērtēta, lai pārliecinātos par pārvietošanās drošību.

Rūpējoties par drošību, skrejriteņu maksimālais ātrums gada aukstajā laikā ir samazināts līdz 18 km/h. Tāpat ikviens tiek aicināts izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, tai skaitā neaizmirst par cimdu lietošanu, pievērst uzmanību ceļa seguma stāvoklim, braukt drošā attālumā no citiem satiksmes dalībniekiem, būt modram un izmantot “Iesācēja režīma” funkciju, kas maksimālo ātrumu samazina līdz 15 km/h.

Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma Baltijā, piebilst: “Ņemot vērā plašo Bolt piedāvāto pakalpojumu klāstu, kas nodrošina uzņēmuma darbību, mums ir iespēja turpināt uzturēt skrejriteņu pakalpojumu, pat tad, ja braucienu skaits kļūst mazāks. Mēs nepārtraukti sekojam laikapstākļu izmaiņām un prognozēm – ja laikapstākļi kļūs nepiemēroti braucieniem un tiks konstatēts, piemēram, sniegs vai ledus, skrejriteņi tiks deaktivizēti un nebūs pieejami līdz brīdim, kad laikapstākļi atkal būs braucieniem piemēroti un droši.”

Kopumā, šis gads elektrisko skrejriteņu jomā ir bijis veiksmīgs. Tas iezīmēja pirmo sezonu Latvijas reģionu pilsētās – Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī, kur novērojams, ka lietotāji ir iepazinuši pakalpojumu un izmanto to arī ikdienas vajadzībām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda