Sākums Jaunumi Bolt elektriskie skrejriteņi būs pieejami arī ziemā

Bolt elektriskie skrejriteņi būs pieejami arī ziemā

1 minūtes lasīšanai
105435807 1536234584569boltbytaxifyscootersinparis2 scaled

Bolt šogad turpinās piedāvāt elektrisko skrejriteņu koplietošanas pakalpojumus arī ziemā, lai lietotājiem joprojām būtu iespēja pārvietoties un veikt īsās distances atbildīgi. Situācija tiks pastāvīgi izvērtēta, lai pārliecinātos par pārvietošanās drošību.

Rūpējoties par drošību, skrejriteņu maksimālais ātrums gada aukstajā laikā ir samazināts līdz 18 km/h. Tāpat ikviens tiek aicināts izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, tai skaitā neaizmirst par cimdu lietošanu, pievērst uzmanību ceļa seguma stāvoklim, braukt drošā attālumā no citiem satiksmes dalībniekiem, būt modram un izmantot “Iesācēja režīma” funkciju, kas maksimālo ātrumu samazina līdz 15 km/h.

Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā, piebilst: “Ņemot vērā plašo Bolt piedāvāto pakalpojumu klāstu, kas nodrošina uzņēmuma darbību, mums ir iespēja turpināt uzturēt skrejriteņu pakalpojumu, pat tad, ja braucienu skaits kļūst mazāks. Mēs nepārtraukti sekojam laikapstākļu izmaiņām un prognozēm – ja laikapstākļi kļūs nepiemēroti braucieniem un tiks konstatēts, piemēram, sniegs vai ledus, skrejriteņi tiks deaktivizēti un nebūs pieejami līdz brīdim, kad laikapstākļi atkal būs braucieniem piemēroti un droši.”

Kopumā, šis gads elektrisko skrejriteņu jomā ir bijis veiksmīgs. Tas iezīmēja pirmo sezonu Latvijas reģionu pilsētās – Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī, kur novērojams, ka lietotāji ir iepazinuši pakalpojumu un izmanto to arī ikdienas vajadzībām.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…