Sākums Jaunumi Bolt prezentē jaunu elektriskā skrejriteņa modeli

Bolt prezentē jaunu elektriskā skrejriteņa modeli

2 minūtes lasīšanai
Bolt scooter

Bolt atklāj savu ceturtās paaudzes skrejriteni, kas ar innovatīva aprīkojuma un programmatūras palīdzību ir viens no drošākajiem modeļiem tirgū.

Bolt 4 is aprīkots ar sensoriem, kas uztver negadījumus, kritienus, strauju bremzēšanu un nedrošas braukšanas pazīmes. Elektriskā skrejriteņa konstrukcija ir optimizēta ar viszemāko smaguma centru, augstāko atstatumu no zemes, uzlabotu riteņu leņķi un īpaši vieglu svaru, lai nodrošinātu papildu stabilitāti un drošu manevrēšanu.

Aprīkojuma un programmatūras funkciju kopums, piemēram, straujas bremzēšanas detektori un viedi balss signāli, ļauj Bolt samazināt negadījumu risku, izglītojot un brīdinot braucējus, kā arī ziņojot gājējiem, un sniedz iespēju vietējām komandām reaģēt nekavējoties, kad tas nepieciešams.

Dmitrijs Pivovarovs (Dmitri Pivovarov), Bolt mikromobilitātes direktors, komentē: “Mēs esam apņēmušies padarīt mikromobilitāti par pieejamu transporta veidu ikvienam, un drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atteiktos no personīgajiem automobiļiem, izvēloties videi draudzīgākas alternatīvas, tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka skrejriteņi tiek izmantoti atbildīgi, lai tie būtu patiesi izdevīgi pilsētām un sabiedrībai. Uzņēmumā esošā aprīkojuma ekspertu komanda ļauj mums pilnībā kontrolēt skrejriteņu kvalitāti un ieviest progresīvus risinājumus. Mēs ceram, ka tas noteiks jaunus drošības standartus koplietošanas mikromobilitātē.”

Bolt 4 ir pilnībā izstrādāts uzņēmumā, Bolt komandai tiešā veidā atbildot par detaļu ražošanu un atlasīšanu. Skrejriteņa dizains un unikālais baterijas maiņas risinājums šobrīd gaida patenta piešķiršanu.

Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā, piebilst: “Sagaidāms, ka jaunie skrejriteņi 2021. gadā nonāks arī līdz lietotājiem Latvijā. Ieviestās tehnoloģijas ļaus labāk pielāgoties pilsētvidei un nodrošināt videi draudzīgāku, drošāku un efektīvāku pārvietošanos, lai veiktu īsās distances.”

Bolt nākamās paaudzes skrejritenis ir 100% pārstrādājams un tā aprēķinātais kalpošanas laiks ir līdz 60 mēnešiem. Jaunais modelis veicina Bolt ilgtermiņa apņemšanos samazināt transporta nozares un Bolt kā uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu. Šā gada sākumā Bolt paziņoja par saviem plāniem līdz 2020. gada beigām kļūt par klimata pozitīvu (oglekļa negatīvu) uzņēmumu elektrisko skrejriteņu darbībā.

Bolt šobrīd piedāvā mikromobilitātes pakalpojumus 45 pilsētās un 15 valstīs Eiropā. Uzņēmums 2021. gadā plāno paplašināt skrejriteņu un elektrisko velisopēdu koplietošanas pakalpojumu, lai aptvertu vairāk nekā 100 pilsētas. Bolt ceturtās paaudzes skrejritenis pirmo reizi tiks piedāvāts Bergenā, Norvēģijā, 2021. gada sākumā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…