3. decembris, 2020

Bolt prezentē jaunu elektriskā skrejriteņa modeli

Bolt scooter

Bolt atklāj savu ceturtās paaudzes skrejriteni, kas ar innovatīva aprīkojuma un programmatūras palīdzību ir viens no drošākajiem modeļiem tirgū.

Bolt 4 is aprīkots ar sensoriem, kas uztver negadījumus, kritienus, strauju bremzēšanu un nedrošas braukšanas pazīmes. Elektriskā skrejriteņa konstrukcija ir optimizēta ar viszemāko smaguma centru, augstāko atstatumu no zemes, uzlabotu riteņu leņķi un īpaši vieglu svaru, lai nodrošinātu papildu stabilitāti un drošu manevrēšanu.

Aprīkojuma un programmatūras funkciju kopums, piemēram, straujas bremzēšanas detektori un viedi balss signāli, ļauj Bolt samazināt negadījumu risku, izglītojot un brīdinot braucējus, kā arī ziņojot gājējiem, un sniedz iespēju vietējām komandām reaģēt nekavējoties, kad tas nepieciešams.

Dmitrijs Pivovarovs (Dmitri Pivovarov), Bolt mikromobilitātes direktors, komentē: “Mēs esam apņēmušies padarīt mikromobilitāti par pieejamu transporta veidu ikvienam, un ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atteiktos no personīgajiem automobiļiem, izvēloties videi draudzīgākas alternatīvas, tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka skrejriteņi tiek izmantoti atbildīgi, lai tie būtu patiesi izdevīgi pilsētām un sabiedrībai. Uzņēmumā esošā aprīkojuma ekspertu komanda ļauj mums pilnībā kontrolēt skrejriteņu kvalitāti un ieviest progresīvus risinājumus. Mēs ceram, ka tas noteiks jaunus drošības standartus koplietošanas mikromobilitātē.”

Bolt 4 ir pilnībā izstrādāts uzņēmumā, Bolt komandai tiešā veidā atbildot par detaļu ražošanu un atlasīšanu. Skrejriteņa dizains un unikālais baterijas maiņas risinājums šobrīd gaida patenta piešķiršanu.

Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma Baltijā, piebilst: “Sagaidāms, ka jaunie skrejriteņi 2021. gadā nonāks arī līdz lietotājiem Latvijā. Ieviestās tehnoloģijas ļaus labāk pielāgoties pilsētvidei un nodrošināt videi draudzīgāku, drošāku un efektīvāku pārvietošanos, lai veiktu īsās distances.”

Bolt nākamās paaudzes skrejritenis ir 100% pārstrādājams un tā aprēķinātais kalpošanas laiks ir līdz 60 mēnešiem. Jaunais modelis veicina Bolt ilgtermiņa apņemšanos samazināt transporta nozares un Bolt kā uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu. Šā gada sākumā Bolt paziņoja par saviem plāniem līdz 2020. gada beigām kļūt par klimata pozitīvu (oglekļa negatīvu) uzņēmumu elektrisko skrejriteņu darbībā.

Bolt šobrīd piedāvā mikromobilitātes pakalpojumus 45 pilsētās un 15 valstīs Eiropā. 2021. gadā plāno paplašināt skrejriteņu un elektrisko velisopēdu koplietošanas pakalpojumu, lai aptvertu vairāk nekā 100 pilsētas. Bolt ceturtās paaudzes skrejritenis pirmo reizi tiks piedāvāts Bergenā, Norvēģijā, 2021. gada sākumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda