Sākums Jaunumi “CityBee” ieviesis automatizētos zvanus ātrumpārkāpējiem

“CityBee” ieviesis automatizētos zvanus ātrumpārkāpējiem

2 minūtes lasīšanai
citybee

Lai sekmētu ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un veicinātu vēl drošāku braukšanas kultūru, koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee” ir ieviesis automatizētos zvanus ātrumpārkāpējiem. Kopš jaunuma ieviešanas 1. aprīlī Latvijā, 664 reizes “CityBee” lietotāji ir saņēmuši zvanu par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, kam pateicoties, teju 92% ir mainījuši braukšanas paradumus un samazinājuši ātrumu turpmākos braucienos, tādējādi nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus.

Ieviestais jaunums darbojas visās trīs Baltijas valstīs un tas paredz, ka brīdī, kad automašīnas vadītājs pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu, tiek saņemts automatizēts un iepriekš ierakstīts zvans par veikto pārkāpumu. Gadījumā, ja zvans netiek pieņemts, autovadītājam tiek nosūtīta automātiska īsziņa uz mobilo tālruni.

“Atļautā ātruma pārsniegšana ir viens no biežākajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē, un šī problēma, kas tiešā veidā ietekmē ceļu satiksmes drošību, ir aktuāla visās Baltijas valstīts ne tikai koplietošanas auto lietotāju, bet visu autovadītāju vidū. Mēs regulāri sekojam līdzi automašīnu lietošanas un ātruma limita ievērošanas paradumiem, lai uzlabotu “CityBee” pakalpojumu drošību. Līdz šim “CityBee” darbinieki manuāli sazinājās ar klientiem, kuri ilgstoši pārkāpj ātrumu, taču, redzot pozitīvo ietekmi, spērām soli uz priekšu, lai šo automatizētu. Kopš risinājuma ieviešanas Baltijā kopumā ir veikti jau 5483 zvani, un nākotnē plānojam sistēmu attīstīt, precizējot ātruma pārkāpšanas robežas, kas ir izaicinājums, ņemot vērā ātruma ierobežojošās zonas, kas uz ceļiem regulāri mainās,” atklāj “CityBee Latvija” vadītājs Kristofs Hegedess (Kristof Hegedues).

Jau ziņots, ka, pieaugot iedzīvotāju interesei, “CityBee” šogad paplašinājis teritoriālo pārklājumu Latvijā un kompānijas koplietošanas automašīnas pieejamas sešās Latvijas pilsētās – Rīgā, Siguldā, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā un Olainē.

“CityBee” pagājušajā gadā dubultoja autoparku, palielinot to par 400 jauniem transportlīdzekļiem, un tika veikti vairāk nekā 800 000 braucienu. Uzņēmums šobrīd nodrošina plašāko koplietošanas pakalpojuma pārklājumu Latvijā, piedāvājot nu aptuveni 800 automašīnu. “CityBee” nomā ir patlaban pieejamas automašīnas “BMW X1”, “BMW 118i”, “Citroën C3”, “Toyota RAV4”, “Toyota Yaris Cross”, “Renault Master”, “Toyota Corolla”, “Fiat Ducato”, “Volkswagen Golf”, “Volkswagen T-Roc”, “Volkswagen T-Cross”,”, “Nissan Juke”, “Peugeot 2008”, “Volkswagen Crafter” automašīnas. Piedāvāto auto klāsts regulāri tiek papildināts.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…