Sākums Jaunumi Dali Dali – Latvijā jauns “pērc tagad un maksā vēlāk” pakalpojums

Dali Dali – Latvijā jauns “pērc tagad un maksā vēlāk” pakalpojums

2 minūtes lasīšanai
dalidali

Dali Dali ir jauna mobilā aplikācija, kas tās lietotājiem ļauj 1 minūtē norēķināties daļās visos Latvijas veikalos. Aplikācija Latvijā ievieš pasaulē šobrīd strauji augošo “Buy-now-pay-later” pakalpojumu, kas lietotājiem ļauj preci iegūt uzreiz, bet par to maksāt sev visērtākajā laika termiņā. Dali Dali ir Eiropas līmenī vēl neredzēts risinājums, jo ar Apple Pay un Google Pay ļauj norēķināties pilnīgi jebkurā veikalā, kā arī neredzēti īsā laikā. Šāda inovācija vēl pasaulē nekur neeksistē.

Mārtiņš Vaivars, Dali Dali līdzdibinātājs: “Vēlējāmies radīt produktu iepirkšanās faniem, kuriem ir svarīgi gudrā veidā pārvaldīt savus tēriņus. Domāju, ka Latvijas pircējiem būs aizraujoši atklāt un izbaudīt Dali Dali pieredzi. Aplikāciju var izmantot pirkumiem izmērā no 20 līdz 2000 EUR, tādēļ tā būs piemērota dažādiem pircējiem un dažādiem produktiem. Šobrīd redzam, ka lietotājiem it īpaši interesē mode un saimniecības preces.”

Pircēji Dali Dali aplikācijā ievada izvēlētā veikala nosaukumu un pirkuma summu, kā arī norāda, cik mēnešos vēlas apmaksāt pirkumu. Tad tie minūtes laikā savā telefonā saņem vienreizēju virtuālu maksājuma kartīti. Iepērkoties klātienē, kartīti uzreiz var pievienot sava telefona Apple Pay vai Google Pay makā un norēķināties jebkurā veikalā, kas pieņem karšu maksājumus. Iepērkoties internetā, lietotāji checkout brīdī izvēlas kartes maksājumu un tad ievada Dali Dali kartes numuru.

Papildus norēķiniem lietotājiem mobilajā aplikācijā ir pieejamas atlasītas, sezonālas preču izlases no Dali Dali partneru veikaliem, kas tiek atjaunotas katru nedēļu. Lietotājiem ir pieejami modes, elektronikas, sporta, saimniecības un dzīvesveida preču piedāvājumi no Latvijas vadošajiem zīmoliem — Sportland, Vision Express, Euroskor, Grenardi, Latvia Tours, ZZK, Lidot.lv, Es mīlu kafiju, GIVEN, Riepas.lv un daudziem citiem. Daudzi partneri saistīti ar pašmāju modi un dizainu — Zib.lv, Benji Knewman, Pixie Won’t Play, Agneses Zeltiņas Soulstones, Lace to Love, Rūme Kids, WIMS, Anna Kruz un citi.

Mārtiņš Vaivars: “Strādājam kopā ar plašu Latvijas veikalu tīklu, ar kuriem kopīgi Dali Dali lietotājiem nodrošinam interesantas iknedēļas atlaides un īpašos piedāvājumus. Redzam, ka daudzi lietotāji jau aplikāciju papildus maksājumiem izmanto, lai pirmie uzzinātu par jaunākajām kolekcijām un produktiem no mīļākajiem veikaliem.”

Dali Dali statēģiskais investors un inkubētājs ir Latvijas uzņēmums Sun Finance Group, kas 2 gadus pēc kārtas ir ticis iekļauts laikraksta Financial Times Eiropas 30 visstraujāk augošo uzņēmumu topā. Toms Jurjevs, Sun Finance dibinātājs: “Dali Dali produktā mūs piesaistīja komandas fokuss uz inovatīvu, vēl neredzētu lietotāju pieredzi, kas iepirkšanos padara ātru un patīkamu. Ar mūsu iekrātajām zināšanām varam Dali Dali palīdzēt attīstīt šo produktu.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…