13. oktobris, 2022

Garmin paziņo par MARQ  otrās paaudzes luksusa pulksteņu kolekciju

Marq

paziņo par MARQ  otrās paaudzes luksusa pulksteņu kolekciju, kas ietver MARQ Athlete, MARQ Adventurer, MARQ Golfer, MARQ Captain un MARQ Aviator pulksteņus. Tie ir unikāli izstrādāti, lai būtu uzticami pavadoņi sportiskos sniegumos, piedzīvojumos brīvā dabā, lidojumos utt. Izgatavots no piektās klases titāna un ar dinamisku AMOLED skārienekrāna displeju un kupolveida safīra objektīvu – MARQ otrās paaudzes pulksteņi ir izturīgāki un spilgtāki nekā iepriekš, tomēr joprojām izgatavoti, lai atbilstu Garmin autentiskajiem standartiem.

Izmantojot īpašu funkciju komplektus, pulksteņa akumulatora darbības ir līdz pat 16 dienām viedpulksteņa režīmā. Ar rūpīgi atlasītiem materiāli, katrs MARQ pulkstenis ir mērķtiecīgi izstrādāts jebkuram dzīves piedzīvojumam.

“MARQ kolekcija ir patiess apliecinājums apņēmībai nodrošināt izcilu kvalitāti, inovācijas un uzticamību. MARQ pulksteņi ir mūsdienīgi un uzticami rīki, kas ir oriģināli mūsu zīmolam un paredzēti tirgum, kuros esam bijuši vairāk nekā 30 gadu. MARQ ar autentiskiem funkciju komplektiem, viedpulksteņa funkcionalitāti un satriecošiem augstākās kvalitātes materiāliem uzstāda jaunu standartu pulksteņu industrijā,” sacīja Garmin globālās patēriņa preču pārdošanas viceprezidents Dens Bartels.

MARQ kolekcija ir izstrādāta ar izcilu meistarību un uzmanību detaļām, un veidota no tādiem materiāliem kā titāns, keramika un safīra kristāls. Augstas veiktspējas piektās klases titāns ir piecas reizes stiprāks nekā vairums tēraudu, kas palielina ierīces izturību karstumu un skrāpējumiem. Izturīgs un tajā pašā laikā viegls uz plaukstas locītavas, salīdzinājumā ar nerūsējošo tēraudu un aprīkots ar dinamisku AMOLED displeju ar ļoti atsaucīgu skārienekrānu, pulkstenis ievērojami uzlabo ikdienas viedpulksteņu pieredzi. Rokassprādzes un siksnas ir rūpīgi izstrādātas katrai darbībai un ietver titānu, hibrīdādu, žakarda audumu neilonu un silikonu.

Viedpulksteņa režīmā akumulatora darbības ir līdz 16 dienām, tāpēc MARQ valkāšana nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par tā uzlādi ceļojot. Kad ir pienācis laiks uzlādei, magnētiskais lādētājs bez piepūles pieskaņojas katram MARQ pulkstenim un tā uzlādes laiks ir divas reizes ātrāks nekā iepriekšējai kolekcijai – tikai viena stunda.

MARQ kolekcija ir vairāk nekā aksesuārs. Tajā ietilpst 24/7 veselības un labsajūtas komplekts, kas seko līdzi sirdsdarbības ātrumam, elpošanai, stresa līmenim, miega kvalitātei un drīzumā būs pieejamais arī Jet Lag Adviser. Neatkarīgi no tā, vai esat pasaules apceļotājs vai sportists, piedaloties pasākumos visā pasaulē, Jet Lag Adviser palīdz jums justies vislabāk – gan garīgi, gan fiziski. Iesakām arī izmantot lietotāja miega vēsturi un citus rādītājus, lai līdz minimumam samazinātu laika nobīdes ietekmi. Funkcija ieteiks, ko un kurā laikā darīt, ātri pielāgojoties jaunajai laika joslai un sniegs padomus un atgādinājumus par kofeīna uzņemšanu, uzturu un citām lietām. Pirms izbraukšanas lietotāji var ievadīt ceļojuma informāciju Garmin Connect lietotnē un sekot, kā viņu ķermeņa iekšējais pulkstenis pielāgojas jaunajam galamērķim.

Vēl viens jaunums visiem MARQ pulksteņiem ir kolekcijā ietvertās vairāku joslu GNSS, daudzfrekvenču GPS (L1 + L5) un SatIQ tehnoloģijas, kas nodrošina izcilu pozicionēšanas precizitāti jebkurā vidē, vienlaikus optimizējot akumulatora darbības laiku. Neatkarīgi no tā, kur piedzīvojums var novest, šī tehnoloģija automātiski izvēlas videi pareizo satelīta režīmu.

Otrās paaudzes MARQ kolekcija tagad ir pieejams ar ieteicamo mazumtirdzniecības no 1950 līdz 2550 eiro.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda