Sākums Jaunumi Darbam starptautiskajā tirgū “ZZ Dats” izveido jaunu zīmolu WNTR TECH

Darbam starptautiskajā tirgū “ZZ Dats” izveido jaunu zīmolu WNTR TECH

2 minūtes lasīšanai
zz dats logo

Darbam starptautiskajā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) tirgū SIA “ZZ Dats” izveidojis jaunu zīmolu WNTR TECH. Tādējādi vienam no Latvijā vadošajiem uzņēmumiem IKT risinājumu un elektronisko pakalpojumu izpētes un izstrādes jomā būs plašākas iespējas savus risinājumus un kompetenci piedāvāt citās valstīs.

“ZZ Dats” ir 100% Latvijas kapitāla , un līdz šim mūsu pamata tirgus ir bijis Latvijā. Tomēr uzņēmums soli pa solim aug un pēdējo gadu laikā esam ieguvuši lielu pieredzi dažādos starptautiskos projektos, un tas mums ir devis pārliecību, ka spējam savu kompetenci un zināšanas piedāvāt arī ārpus Latvijas robežām. IKT nozare ir viena no tām, kurai nav reģionālu robežu, un tas mums ļauj piedāvāt savus risinājumus gan kaimiņvalstīm Baltijā, gan Skandināvijā, kā arī citur pasaulē,” uzsver SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

“Jau pašlaik esam izjutuši interesi par mūsu radītajiem risinājumiem no vairākiem ārvalstu partneriem – tie pārstāv gan , gan privāto sektoru. Tas ir radījis pārliecību, ka Latvijas IKT speciālisti ir konkurētspējīgi starptautiskā mērogā un spēj radīt augstas pievienotās vērtības risinājumus, kuri ir pieprasīti visā pasaulē. Pašlaik esam izveidojuši 200 augsti kvalificētu speciālistu komandu un apņēmušies tuvākajā laikā paplašināt šo komandu. Būtiski, ka sadarbībā ar ārzemju partneriem arī mēs uzkrāsim jaunu pieredzi, ko varēsim izmantot darbam Latvijā – ieviest t.sk. drošības un mākslīgā intelekta jomās, kas šobrīd ir strauji jāattīsta arī pie mums,” norāda Edžus Žeiris.

SIA “ZZ Dats” Latvijā izstrādājis tādus projektus kā www.manavakcina.lv, XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Elektroniskā dalībnieku reģistrācijas sistēma, Energoresursu izmaksu kompensēšanas informācijas sistēma (EIKIS), www.epakalpojumi.lv, Latvijas Republikas prokuratūras informācijas sistēma (ProIS) u.c.

Tāpat uzņēmums Latvijā ir īstenojis vairākus unikālus projektus, kas veiksmīgi ieviesti valsts institūcijās, optimizējot šo iestāžu darbu un sadarbību ar iedzīvotājiem. Tāpat, lai atvieglotu pašvaldību iekšējos un starpiestāžu sadarbības procesus, “ZZ Dats” ir izstrādājis savstarpēji integrētu risinājumu visām pašvaldībām – Vienoto pašvaldību sistēmu (VPS). “ZZ Dats” piedāvā īpaši pielāgotus IT risinājumus arī komercuzņēmumiem, pievēršot uzmanību uzņēmumu iekšējo procesu specifikai.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…