Sākums Jaunumi Digital Mind iegādājas Alna Business group

Digital Mind iegādājas Alna Business group

3 minūtes lasīšanai
digitalmind

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums AS “Digital Mind”, kas specializējas lielu un vidēju organizāciju biznesa procesu digitalizācijā Baltijas valstīs, ir iegādājies Lietuvas tehnoloģiju profesionāļus “Alna Business group”, pavēstīja “Digital Mind” pārstāvji.

Darījuma summa netiek atklāta.

Lietuvas grupas sastāvā ietilpst 3 uzņēmumi – UAB “Alna Business”, UAB “Alna Business Solutions” un meitas uzņēmums Polijā “Alna Business Solutions”. Grupas uzņēmumi ir vadošie uzņēmumu resursu plānošanas nodrošinātāji Lietuvā un Polijā, un specializējas “Microsoft Dynamics” un “SAP” programmatūras risinājumos un pakalpojumos.

“Digital Mind” pārstāvji uzsver, ka darījums ļaus uzņēmumam ievērojami paplašināt savu procesu automatizācijas produktu un pakalpojumu klāstu, esošo piedāvājumu papildinot ar risinājumiem uzņēmumu resursu plānošanai un finanšu pārvaldībai.

Uzņēmuma biroji būs Rīgā, Viļņā, Tallinā un Varšavā ar vairāk nekā 160 darbiniekiem; 2022. gadā plānotie konsolidētie ieņēmumi sasniegs aptuveni 12 miljonus eiro.

“Ņemot vērā arvien pieaugošo darbaspēka trūkumu un tirgus traucējumus, kurus izraisījusi karadarbība Ukrainā, mēs esam pārliecināti, ka organizācijām mūsu reģionā intensīvāk jāievieš viedo tehnoloģiju risinājumi, lai veicinātu ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un noturību pret strauji mainīgo vidi. Vēlamies piedāvāt integrētus produktus un pakalpojumus, kas atbalsta visas svarīgākās organizācijas uzņēmējdarbības funkcijas, taču līdz šim mums pietrūka kompetence uzņēmumu resursu plānošanas un finanšu vadības risinājumu jomā. Šī darījuma rezultātā esam tādu ieguvuši,” saka “Digital Mind” vadītājs Rinalds Sluckis.

“Alna Business Solutions” izpilddirektors Darjus Bužinsks atzīst, ka šis darījums “Alna Business group” ir liels solis, lai paplašinātu tirgus sasniedzamību un radītu jaunas iespējas. “Tās ir arī būtiskas pārmaiņas mūsu komandai, kas iegūs jaunus produktus un zināšanas, ļaujot paplašināt mūsu uzņēmuma resursu vadības risinājumu piedāvājumu. Mūsu kompetence uzņēmumu resursu plānošanā lieliski iekļaujas “Digital Mind” sniegto pakalpojumu klāstā, un mēs ceram, ka mūsu sadarbība veicinās uzņēmumu kopējo izaugsmi, turklāt šis darījums rada potenciālu turpmākai biznesa attīstībai Polijā un citās Centrāleiropas valstīs,” komentē Bužinsks.

Lietuvā un Polijā uzņēmums turpinās darboties ar nosaukumu “Alna Business Solutions”.

Turpmāk “Digital Mind” piedāvās “Microsoft Dynamics” un “SAP” uzņēmumu resursu plānošanas risinājumus un pakalpojumus saviem klientiem Latvijā un Igaunijā, kā arī nodrošinās savus līdzšinējos produktus un pakalpojumus “Alna Business group” klientiem vairāk nekā 300 organizācijās Lietuvā un Polijā.

“Digital Mind” finanšu un iegādes darījuma konsultants bija “BIC Securities”, juridiskās konsultācijas sniedza advokātu birojs “drill.” un “Walless”, savukārt pārdevēja juridiskais konsultants bija advokātu birojs “Cobalt”.

“Lursoft” informācija liecina, ka “Digital Mind” 2020. gadā strādāja ar 1,373 miljonu eiro apgrozījumu un 189 884 eiro peļņu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…