29. aprīlis, 2021

eCOM360 konference pulcēs globālos e-komercijas līderus virtuālā formātā

ecom360

Reaģējot uz joprojām sensitīvo epidemioloģisko situāciju Latvijā un ārvalstīs, ikgadējās mārketinga un e-komercijas konferences ‘eCOM360‘ organizatori ir izziņojuši, ka šogad pasākums notiks virtuāli.

No šī gada 25. maija līdz 27. maijam trīs dienu garumā izskanēs prezentāciju un diskusiju sesijas, kurās piedalīsies pārstāvji no “Google”, “”, “Anheuser-Busch”, “Danone”, “” un citiem vadošajiem un Eiropas zīmoliem.

Pasākuma formāts piedāvās 72 stundu atvē navigācijas paneli, kur jebkurā laikā būs iespējams skatīt konferences oficiālo programmu, pievienoties tematiskām grupas un 1:1 diskusiju istabām vai apmeklēt expo zonu. Konferences saturs būs pieejams no jebkuras lokācijas un .

Šī gada programmas fokusā būs pircēju paradumu izmaiņas pēdējā gada laikā, kā arī uzņēmumiem, lai veiksmīgāk sagatavotos pēc-pandēmijas periodam.

Kā informē rīkotāji, konferences gūs ieskatu reālās dzīves piemēros, kā ar e-komerciju iespējams atgūt fizisko veikalu ierobežojumu rezultātā zaudēto tirdzniecības apjomu. Tāpat stāstīsim, kā izvērtēt un optimizēt savu veikalu tīklu, pilnveidot savas mārketinga kampaņas, veicināt jaunu klientu piesaisti un vairot atgriezenisko pircēju skaitu, uzzināt par jaunākajām tehnoloģijām e-komercijā un daudz ko citu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.