Sākums Jaunumi Eleport uzsāk sadarbību ar starptautisko lielveikalu tīklu Carrefour

Eleport uzsāk sadarbību ar starptautisko lielveikalu tīklu Carrefour

2 minūtes lasīšanai
Eleport

Elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstītājs “Eleport” un starptautiskais lielveikalu tīkls “Carrefour” paziņo par sadarbības uzsākšanu Polijas tirgū. Tās ietvaros plānota 170 ātrās uzlādes punktu ieviešana vairāk nekā 70 “Carrefour” piederošos tirdzniecības objektos, kas atrodas 65 Polijas pilsētās. Sadarbības mērķis ir nodrošināt ērtu piekļuvi elektroauto uzlādes staciju tīklam, kā arī veicināt videi draudzīgu transporta veidu izmantošanu.

Ar parakstīto līgumu tiek izveidota “Carrefour” un “Eleport” kopīga iniciatīva, kuras mērķis ir attīstīt elektroauto uzlādes staciju tīklu visā Polijā. Pateicoties šai sadarbībai, “Carrefour” varēs piedāvāt vēl lielāku komfortu saviem klientiem, nodrošinot vienkāršāku un pieejamāku uzlādi elektromobiļu īpašniekiem, izmantojot enerģiju no 100% atjaunojamiem enerģijas avotiem.

””Carrefour” globālās stratēģijas galvenais mērķis ir paātrināt uzņēmuma pārmaiņas, apņemoties veicināt pieejamību klientu vidū, veidojot nākotnes uzņēmumu un nostiprinot uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības modeli. Visi šie elementi ir atrodami sadarbībā ar “Eleport” – elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstība mūsu objektos ir daļa no mūsu centieniem sasniegt ilgtspējīga uzņēmuma attīstību, kas ir ārkārtīgi svarīgi, reaģējot uz pašreizējām ekonomiskajām un vides problēmām,” norāda Agata Kopitiņska (Agata Kopytyńska), “Carrefour Polska” izpildkomitejas locekle un nekustamā īpašuma aktīvu direktore.

No “Eleport” viedokļa raugoties, iespēja sadarboties ar tik pazīstamu partneri kā “Carrefour” ir liels potenciāls elektroauto tirgus un uzlādes infrastruktūras turpmākai attīstībai. “Sadarbība ar “Carrefour” ir vēl viens pagrieziena punkts, kas stiprina mūsu klātbūtni Polijas tirgū. Pateicoties šai sadarbībai, mēs varēsim piedāvāt saviem klientiem vairākos desmitos Polijas pilsētu iespēju ātri uzlādēt savus automobiļus, apvienojot to ar ikdienas iepirkšanos. Esam īpaši gandarīti, ka esam atraduši partneri, ar kuru mums ir kopīga vēlme aktīvi veidot videi draudzīgus risinājumus transporta jomā,” uzsver “Eleport” pārdošanas direktors Pāvels Doļeciņskis (Paweł Doleciński).

“Carrefour” un “Eleport” līgums ir solis ceļā uz ilgtspējīgas attīstības veicināšanu un atbalstu ekoloģiskām iniciatīvām mazumtirdzniecības nozarē. Plānotā infrastruktūras paplašināšana aptvers stratēģiski izvietotas vietas visā Polijā, kas ne tikai palielinās elektromobiļu izmantošanas ērtumu, bet arī mudinās vairāk cilvēku apsvērt videi draudzīgas transporta iespējas.

Elektroauto uzlādes staciju uzstādīšana visās lokācijās plānota līdz 2025. gadam, taču pirmās lietotājiem būs pieejamas jau pavisam drīz.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…