Sākums Jaunumi Bite Latvija Rīgā un reģionos atklāj 10 klientu apkalpošanas centrus, kas piekļūstami cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

Bite Latvija Rīgā un reģionos atklāj 10 klientu apkalpošanas centrus, kas piekļūstami cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

3 minūtes lasīšanai
Bite logo

Veicinot iekļaujošāku vidi, IKT pakalpojumu sniedzējs “Bite Latvija” līdz šim atklājis jau desmit piekļūstamus klientu apkalpošanas centrus Rīgā, Talsos, Ventspilī, Liepājā un Daugavpilī, kas pielāgoti cilvēkiem ar redzes, dzirdes, kustību un citiem funkcionāliem traucējumiem.

63 % iedzīvotāju uzskata, ka uzņēmumi Latvijā nav atbilstoši pielāgojuši veikalu un pakalpojumu sniegšanas vietas cilvēkiem ar dažādām invaliditātēm, liecina “Bite Latvija” un pētījumu aģentūras “Norstat” veiktās aptaujas dati. Vienlaikus uzņēmumi meklē iespējas, kā veicināt iekļaujošāku vidi un pakalpojumu pieejamību visiem, tā, piemēram, “Bite Latvija” savus klientu apkalpošanas centrus pielāgo cilvēkiem ar redzes, dzirdes, kustību un citiem funkcionāliem traucējumiem.

Lai nodrošinātu atbilstošus apstākļus un pakalpojumu pieejamību arī cilvēkiem ar dažādām invaliditātēm, “Bite Latvija” piekļūstamajos klientu apkalpošanas centros ievieš augstumu regulējošu galdu, lai apkalpotu klientus ratiņkrēslos, indukcijas cilpu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem un izvieto taktilo brīdinošo joslu cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

“Statistika liecina, ka Latvijā aptuveni desmitajai daļai iedzīvotāju ir noteikta invaliditāte, tādēļ mums ir jādomā, kā šai sabiedrības daļai atvieglot preču un pakalpojumu pieejamību. Rūpes par cilvēkiem ir viena no “Bites” vērtībām, tāpēc esam apņēmušies veidot vēl iekļaujošāku un piekļūstamāku vidi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Desmit jaunatklātie piekļūstamie klientu apkalpošanas centri ir skaidrs signāls, ka “Bitei” ir svarīgi veidot piekļūstamu un atvērtu vidi ikvienam apmeklētājam ne tikai Rīgā, bet arī reģionos,” norāda “Bite Latvija” mazumtirdzniecības tīkla vadītāja Inga Prankeviča.

“Bite Latvija” turpinās strādāt pie uzņēmuma vides, informācijas un pakalpojumu piekļūstamības veicināšanas cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem. “Bite Latvija” mērķis ikdienas darbā un attiecībās ar darbiniekiem, klientiem, partneriem un sabiedrību ir radīt pievienoto vērtību un būt atbildīgiem. Paralēli klientu apkalpošanas centru pielāgošanai šobrīd uzsākta arī uzņēmuma biroja Rīgā, Uriekstes ielā 2A pielāgošana cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, tostarp izveidota tiešsaistes mācību programma, lai apmācītu kolēģus darbā ar cilvēkiem, kuriem ir invaliditāte. Tāpat izstrādāts plāns jaunu kolēģu ar invaliditāti pieņemšanai darbā un integrēšanai kolektīvā.

Kopumā šobrīd “Bite Latvija” klientu apkalpošanas centri, kas pielāgoti cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, atrodas Rīgā t/c “Akropole Alfa” Brīvības ielā 372, t/c “Domina” Ieriķu ielā 3, t/c “Spice” Lielirbes ielā 29, kā arī t/c “Origo” Stacijas laukumā 4, t/c “Akropole Rīga” Maskavas ielā 257 un t/c “Rīga Plaza” Mūkusalas ielā 71. Savukārt reģionos pielāgotie “Bite Latvija” klientu apkalpošanas centri atrodas Liepājā, t/c “Ostmala” Kārļa Zāles laukumā 8, Talsos, veikala “Rimi” telpās Dundagas ielā 18, kā arī Ventspilī, t/c “Tobago” Lielajā prospektā 3/5 un Daugavpilī, t/c “Ditton” Cietokšņa ielā 60.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…