Sākums Jaunumi Mapon nostiprina tirgus līdera pozīciju Baltijā, iegādājoties vēl vienu Lietuvas uzņēmumu Trackon

Mapon nostiprina tirgus līdera pozīciju Baltijā, iegādājoties vēl vienu Lietuvas uzņēmumu Trackon

2 minūtes lasīšanai
mapon

Draugiem Group uzņēmums Mapon nostiprina savu tirgus pozīciju Lietuvā, iegādājoties 100% vietējā autoparka pārvaldības risinājumu uzņēmuma Trackon Fleet Management UAB akciju. Darījuma rezultātā Mapon būtiski palielinājis savu klientu portfeli un nostiprinājis savu pozīciju kā viens no nozares līderiem Baltijā.

Gan Mapon, gan Trackon piedāvā autoparka pārvaldības un GPS sekošanas risinājumus uzņēmumiem, palīdzot nodrošināt efektīvu resursu pārvaldību un degvielas kontroli, kā arī uzlabot drošību uz ceļa un veicināt ilgstpējīgu korporatīvo pārvaldību. Uzņēmums prognozē, ka, pateicoties šim darījumam, Mapon kopējais apgrozījums Lietuvas tirgū būs tuvu 1 miljonam eiro un tas apkalpos nu jau vairāk nekā 40 tūkstošus transportlīdzekļu visā Baltijā. Darījuma rezultātā Trackon Fleet Management UAB kļūs par Mapon Lithuania.

“Uzņēmumu Trackon mēs pazīstam kopš 2011. gada, jo tas ir mūsu pats pirmais eksporta partneris. Šis nav tikai klientu portfeļa iegādes darījums – šis ir mērķtiecīgs solis, lai mūsu komandai pievienotos spēcīga un kaimiņvalsts tirgu pilnībā izprotoša komanda, kas palīdzēs nostiprināt mūsu pozīcijas Baltijā,” komentē Mapon vadītājs Andris Dzudzilo. Viņš piebilst, ka Mapon iegādājies uzņēmumus un izveidojis pārstāvniecības Dānijā un Somijā, kā arī izveidojis filiāli Barselonā. Šobrīd Mapon kolēģi Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Dānijā un Spānijā ik dienu sniedz atbalstu klientiem un partneriem visā pasaulē.

“Jau varāk nekā desmit gadus veiksmīgi sadarbojamies ar Mapon un esam nolēmuši apvienot abu uzņēmumu stiprās puses, lai piedāvātu vēl labākus pakalpojumus mūsu klientiem. Mapon sevi ir pierādījis kā pieredzējušu nozares ekspertu, un Trackon komandas pievienošanās papildinās uzņēmumu ar Lietuvas un Baltijas mēroga ekspertiem, lai nodrošinātu labāko pakalpojumu kvalitāti un apkalpošanu klientiem ne tikai Baltijā, bet visā pasaulē,” papildina Trackon dibinātājs un izpilddirektors Virmantas Užpalis.

Mapon ir veicis jau piecus līdzīgus darījumus, lai paplašinātu uzņēmuma tirgus daļu Ziemeļeiropā. 2021. gadā Mapon iegādājās partnera TrackingMap klientu portfeli Lietuvā, un pērn jūnijā uzņēmums noslēdza darījumu, lai iegādātos 100% uzņēmuma CarCops akciju un tā plašo klientu portfeli Igaunijā. Savukārt šī gada martā Mapon piesaistīja gan privātus, gan institucionālus investorus, kuri uzņēmuma obligācijās ieguldīja 3 miljonus eiro uzņēmumu iegādes darījumu finansēšanai, un Trackon iegāde ļaus Mapon konsolidēt Lietuvas tirgu, lai nostabilizētu līderpozīcijas Baltijā.

Šobrīd Mapon ir viens no vadošajiem autoparka pārvaldības un aktīvu izsekošanas risinājumu sniedzējiem Ziemeļeiropā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 30 tūkstoši klientu un plašs partneru tīkls sešos kontinentos, kas ar Mapon risinājumu palīdzību ir izsekojuši vairāk nekā 30 miljardus kilometru. Mapon komandā visā pasaulē strādā 180 profesionāļi.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…