Sākums Jaunumi Epoliklīnika.lv palīdz atslogot ikdienu

Epoliklīnika.lv palīdz atslogot ikdienu

2 minūtes lasīšanai
epoliklinika

Līdz oktobra sākumam elektronisko tiešsaistes pieraksta iespēju vietnē www.epoliklinika.lv izmantojuši par 42 % vairāk pacientu nekā pērn šajā laika periodā. Iespēja pierakstīties tiešsaistē, pārskatāmi redzot tuvāko pieejamo laiku valsts apmaksātajiem, kā arī maksas pakalpojumiem „Veselības centru apvienībā”, uzlabo veselības aprūpes pakalpojuma pieejamību.

Vispopulārākās ir rīta stundas

Pierakstu apkopojums liecina, ka tiešsaistes pierakstam vispopulārākās ir rīta stundas un laiks dienas vidū ap plkst.14.00. Pacienti aktīvi izmanto tiešsaistes pieraksta iespēju pie dažādiem speciālistiem un atšķirīgiem pakalpojumiem (piemēram, pie oftalmologa, ķirurga, neirologa, radiologa diagnosta, uz vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfijas izmeklējumiem u.c.). Tiešsaistē www.epoliklinika.lv „Veselības centru apvienībā” (VCA) visbiežāk iedzīvotāji ir pierakstījušies pie ģimenes ārsta un ginekologa. Iespēju pierakstīties internetā epoliklinika.lv visbiežāk (39% gadījumu) izmantojuši pacienti vecumā no 25 līdz 45 gadiem, bet aktīvi, iespējams, ka ar radinieku palīdzību, to izmanto pierakstam arī pacienti vecumā virs 65 gadiem – 15%.

Rīks pacientu ērtībai

Veselības centru apvienībā domā par pacientu ērtībām un seko, lai visi pieejamie pakalpojumi arī tiktu atbilstoši izmantoti. E-poliklīnika tam ir ļoti noderīgs un ērts rīks. Piemēram, visvairāk pacientu pierakstās tieši pirmdienās, tātad reģistratūrās varētu veidoties rindas, bet tiešsaistē tas problēmas nerada.

Vairākās poliklīnikās ieviesti digitālie pieraksta kioski – lai pacientam nav jāstāv rindā reģistratūrās, lai ātri un ērti var pierakstīties tiešsaistē.

Sekojot norādītajiem soļiem, pierakstīties tiešsaistē internetā www.epoliklinika.lv ir patiešām vienkārši:

www.epoliklinika.lv

  • Izvēlies meklēt vienā vai visās poliklīnikās.
  • Meklē pēc ārsta vai pakalpojuma.
  • Izvēlies sev vēlamo vizītes laiku.
  • Reģistrējies vai pieslēdzies ar savu paroli.
  • Nomaini datus, ja pieraksti citu personu.


Pārbaudi vizītes laiku un izvēlēto pakalpojumu un apstiprini.

  • Saņem e-pastā apstiprinājuma vēstuli un dodies pie ārsta.
https://www.epoliklinika.lv
Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…