27. aprīlis, 2020

ESET – kiberdrošības risinājumi ar atlaidi Latvijas lielajām ģimenēm

eset nodbaltic

Atlaide 50 procentu apmērā mājas lietotāju kiberdrošības risinājumam – ESET Internet Security (EIS). Atlaide tiek piemērota, piesakot pakalpojumu mājas lapā: https://esetnod32.lv/lv/eset-internet-security/?sku=EIS-U1-Y1, pie pasūtījuma veikšanas ievadot 3+ Ģimenes kartes numuru vietā, kur rakstīts “atlaides kods”.

ESET ir Slovākijā izstrādāts un bāzēts kiberdrošības risinājumu izstrādātājs, kas darbojas tirgū kopš 1987.gada, izstrādā pilnu pakalpojumu klāstu mājas un biznesa lietotājiem, aizsargājot dažādu veidu iekārtas pret dažādiem draudiem digitālajā vidē, kā arī, sadarbojoties ar citiem drošības risinājumu izstrādātājiem, piedāvā plašu drošības spektru. No 2019.gada SIA “NOD Baltic” ir ESET oficiālā pārstāvniecība Latvijā, kas nodarbojas ar risinājuma tehnisko atbalstu, mārketinga aktivitātēm un kiberdrošības jautājumu izglītības izplatīšanu Latvijā. 

ESET Internet Security ir visaptverošs risinājums datoriem un mobilajiem telefoniem, kas ietver sevī antivīrusu, ugunsmūri, aizsardzību pret krāpšanu internetā, mēstulēm u.c. moderna drošības risinājuma aizsardzības slāņi.

Vairāk informācija mājas lapā: www.eset.com/lv 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for E.
E. - 4. maijs, 2020 Atbildēt

Paldies par labo ziņu. Noteikti pamēģināšu.
e.

  Avatar for Janis
  Jānis Alksnis - 5. maijs, 2020 Atbildēt

  Man šim produktam nedaudz trūkst centralizētas vadības funkcionalitātes. Tomēr es esmu īpašs gadījums. Ja neņem vērā centralizētas vadības trūkumu, ļoti labs produkts

Avatar for Karlis
Karlis - 29. maijs, 2020 Atbildēt

paēdušai pelei siers rūgts? centralizācija viņam redz trūkstot

  Avatar for Janis
  Jānis Alksnis - 30. maijs, 2020 Atbildēt

  nu, neesmu es standarta lietotājs, kuram pietiek ar iztikas minimumu.

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda